بعد از گذشت ۱۱ ماه محمد به زندگی باز گشت

بعد از گذشت ۱۱ ماه محمد علیپور نوجوان ۱۳ ساله اردبیلی که به کمای عمیق رفته بود به حیات مجدد لبخند زده و به زندگی برگشت.

محمد که به دنبال اتفاق تلخی در خردادماه سال ۹۱ و بر اثر غرق شدن در استخری به کمای عمیق رفته بود به زندگی بازگشت تا قدرت الهی در حیات دوباره مشخص و معلوم شود.

این نوجوان در پنج خرداد ۹۱ به بیمارستان امام خمینی اردبیل و بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد و در مهر ماه همان سال به حالت اغما به بخش داخلی مردان این بیمارستان با تجهیزات کامل منتقل شد تا خانواده او و پزشک معالج منتظر علایم اولیه بازگشت حیات باشند تا محمد شاید بار دیگر به زندگی طبیعی برگردد.

در حالی که امیدها آرام آرام به ناامیدی تبدیل می‌شد به یکباره و با مشاهده علایم حرکتی در دست چپ پزشکان معالج سعی کردند تا به کمک این بیمار شتافته و او را به حیاتی دوباره بازگردانند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این نوجوان که هم اکنون در خانه خود دوران امیدواری و نشاط به آینده را سپری می‌کند کاملاً به حالت عادی برگشته اما همچنان زمان و فرصتی بیشتر نیاز است تا فعالیت‌های فیزیولوژی، حرکتی و مغزی این نوجوان به اغما رفته کامل شود تا محمد ۱۳ ساله بتواند با امیدواری بیشتر به ادامه زندگی فعالیت روزانه خود را از سر بگیرد.

در حالی که پدر و مادر این نوجوان ۱۳ ساله شکر نعمت به جا آورده و در برابر قدرت لایزال الهی در اجابت به دعاهایشان سر سجده بر آستان دوست می‌سایند نباید تلاش کادر پزشکی و درمانی بیمارستان امام در بخش آی.سی.یو و داخلی مردان را نادیده بگیرند که ۱۱ ماه تمام به خانواده محمد امیدواری داده و خودشان نیز از این امیدواری روحیه گرفته و هیچ وقت ناامید نشدند تا اینکه نوجوان ۱۳ ساله اردبیلی بعد از کمای عمیق به زندگی لبخند زده و بارقه امید را در دل‌ها زنده کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید