بعد از کیا، کریمی هم خداحافظی می کند!

در چند روز اخیر یک شایعه عجیب و غریب فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده است. این خبر درباره خداحافظی علی کریمی از فوتبال است!

در چند روز اخیر یک شایعه عجیب و غریب فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده است. این خبر درباره خداحافظی علی کریمی از فوتبال است! اصل این خبر توسط یکی از رسانه ها منتشر شد و به دنبال آن به سرعت خیره کننده ای در فضای مجازی پیچید. استدلال صحت این خبر هم این بود که به نظر می رسد علی کریمی بعد از خداحافظی مهدی مهدوی کیا انگیزه ای برای بازی کردن ندارد.

گفته می شد که جادوگر هم قصد دارد در پایان فصل جاری از فوتبال خداحافظی کند اما اینکه چرا کریمی رسما این خبر را اعلام نمی کند به این دلیل است که نمی خواهد در آستانه بازی فینال جام حذفی آرامش پرسپولیس را به هم بزند اما به نظر می رسد این خبر از اساس نادرست باشد چون یحیی گل محمدی برای فصل بعد روی شماره ۸ تیمش حساب کرده است و هم کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی برای بازی های پایانی به کریمی نیاز دارد.

از طرفی خود کریمی هم در مراسم انتخاب بازیکن سال آسیا که چند ماه پیش در کوالالامپور برگزار شد رسما اعلام کرد که حالا حالاها قصد خداحافظی ندارد. به این ترتیب به نظر می رسد که کریمی قطعا در فصل آینده لیگ برتر هم بازی خواهد کرد.

تماشا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید