12.9 C
Tehran
پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸
خانه اخبار ورزشی !بعد از ماجرای عکس با مالدینی، هزینه پرداخت بدهی نیلسون هم به...

!بعد از ماجرای عکس با مالدینی، هزینه پرداخت بدهی نیلسون هم به گردن صرافی افق افتاد

0
16

مالک صرافی گفت اگر باید هزینه های پرسپولیس را بدهیم بگویند برای مدیرعاملی لابی کنیم

– سایت گل- پرسپولیس این روزها با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کند و علیرغم اینکه گفته می شود این سناریویی برای تحت فشار گذاشتن وزارت ورزش است اما بدهی های ریز و درشت مدیرعامل پرسپولیس نشان میدهد سردار سرخ ها بدجور در منگنه است.

مالک صرافی افق که دو بار به سعید شیرینی، سرپرست پرسپولیسی ها اعتماد کرده یکی از کسانی است که این روزها با دست داشتن چک های معروف این باشگاه به دنبال دریافت طلب اش است:«اینکه ما پولمان را از آقای رویانیان و باشگاه پرسپولیس بخواهیم جرم است یا گناه؟»

صابون چک های سعید شیرینی که قبلا به تن کسانی چون علی کریمی و جواد کاظمیان هم آشنا شده این بار به تن این صرافی خورده:« خیلی از بازیکنان، به دلیل این که خانه شان در محدوده سعادت آباد است اینجا می آیند. پولادی، بنگر، نیلسون و… تقریبا سه ماه پیش آقایی که مشاور آقای شیرینی بود آمد اینجا و سی هزار دلار از ما خرید و چک داشت رفت نقد کرد و پرداخت کرد و تمام شد. دوماه و نیم پیش هم دویست و چهل میلیون تومان از من دلار خریدند. این پول را به نیلسون می خواستند بدهند و برای این خرید خود آقای شیرینی آمدند. شیرینی گفت دو سه روز دیگر چک را برایتان پاس می کنم. من هم به خاطر اعتماد به باشگاه پرطرفداری مثل پرسپولیس قبول کردم. خیلی هم اذیت کرد برای پاس کردن آن پول. پول نیلسون پرداخت نشده بود و زن و بچه اش در فرودگاه مانده بودند. ۲۷ آبان آقای شیرینی آمدند اینجا و دلار خواستند. ۳۰هزار دلار. برای بار سوم. ۳۰ هزار دلار به شیرینی دادم. چک ۳۰ آبان را به من دادند. قبول کردم. پاس نشد تا ۷-۸  آذر که آقای محلوجی ماساژور تیم را فرستادند اینجا و دلار خواستند. گفتم ندارم. آخر کار به دلیل اصرار سه هزار پوند از من گرفتند و یک چک ۱۵ میلیونی به من دادند. مدت چک ها گذشت تا امروز. ۲۴۰ میلیون اول فقط پاس شده ولی این دو فقره چک پاس نشده است. این ها را زمانی از من گرفتند که آث میلان به تهران آمده بود و گفتند خیلی ضروری است و …» چک ها را نشان می دهد. دو فقره چک، که از حساب مشترک رویانیان و شیرینی صادر شده است و چیزی که جالب توجه به نظر می رسد عنوان«سردار» به عنوان پیشوند نام محمد رویانیان است که زیر چک خورده.

https://www.molkaneh.com/wp-content/uploads/2014/01/85684952375248874062.jpg

https://www.molkaneh.com/wp-content/uploads/2014/01/34279508474197249499.jpg

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید