بسترهای انتخاباتی ایران مورد طمع دشمنان است

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: بسترهای انتخاباتی ایران همواره مورد طمع دشمنان بوده است.

 به گزارش اردبیل نیوز از اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اردبیل، عباس دستباز روز سه شنبه در آیین معارفه معاون فرماندار نمین افزود: در آستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری دشمنان بیکار ننشسته اند و از تمام فرصت ها برای توطئه در کشورمان استفاده می کنند.

وی برگزاری انتخابات با آرای عمومی را مهم ترین عامل خنثی سازی توطئه دشمنان ، بیانگر حضور و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود و یکی از جلوه های موفقیت آمیز سیاسی کشورمان دانست.

وی گفت: بدون شک انتخابات پیش روی کشور نیز در سایه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و بصیرت والای مردم با موفقیت انجام خواهد شد.

دستباز همچنین در این جلسه تلاش برای اجرای عدالت ، توجه به محرومان ، مبارزه با فقر و فساد ، خدمت صادقانه به مردم ، ساده زیستی ، مردم داری و پرهیز از تجملات را از ویژگی های دولت نهم و دهم برشمرد و افزود: تمام کارکنان ادارات دولتی باید این ویژگی ها را سرلوحه کار خود قرار داده و برای تحقق این مقوله ها کمک کار دولت باشند.

وی به نزدیک بودن یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی اشاره کرد و مجموعه کارکنان فرمانداری شهرستان های استان را از هم اکنون به آمادگی برای برگزاری یک انتخابات آگاهانه و سالم همانند انتخابات موفق مجلس نهم شورای اسلامی فراخواند.

در این آیین یونس خانی به عنوان معاون جدید فرماندار نمین معرفی شد.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید