بزدوده : نسخه سینمایی خونه مادربزرگه در راه است+تصاویر

0
5

بزدوده : نسخه سینمایی خونه مادربزرگه در راه است+تصاویر
[ad_1]

 به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ عادل بزدوده عروسک‌ساز و کارگردان تئاتر  درخصوص احتمال ساخت نسخه سینمایی “خونه مادربزرگه” گفت: تنها مرضیه برومند در خصوص ساخت نسخه سینمایی خونه مادربزرگه تصمیم گیری می‌کند اما تا آنجا که من خبر دارم وی قصد ساخت این اثر را برای سینما دارد.

عادل بزدوده

وی درباره حضور خود به عنوان عروسک‌ساز در این اثر افزود: هنوز برای ساخت عروسک های این ویدیو با من صحبتی نشده است ولی اگر این اتفاق بیفتد با کمال میل برای همکاری در این پروژه آماده‌ام.

خالق زی‌زی گولو درباره سایر فعالیت‌های خود تاکید کرد: به تازگی متنی را برای اجرای نمایش صحنه آماده اجرا دارم. این نمایشنامه از سال گذشته با نام “کی می‌خواد از روی پل رد بشه” گزارش شده و به محض آماده شدن شرایط آن را اجرایی می‌کنم.

نسخه سینمایی خونه مادربزرگه در راه است/خالق زی‌زی‌گولو و مخمل آرزو دارد به تلویزیون برگردد

وی درباره اولین تجربه کارگردانی خود در تئاتر ادامه داد: تصمیمات مختلفی در ذهن دارم اما اینکه کار عروسکی باشد یا غیر عروسکی به گروه و توانایی های گروه بستگی دارد البته ترجیح می‌دهم به عنوان اولین کاری که در مقام کارگردان در آن حضور دارم اتفاقی غیر عروسکی باشد.

بزدوده با اشاره به همکاری خود با فرهاد آییش تصریح کرد: در نمایش آرسن به کارگردانی بهزاد صدیقی به عنوان طراح صحنه همکاری داشتم. این نمایش با بازی هنرمندانه دوستانی همچون فرهاد آییش، مائده طهماسبی و آیلار نصرتی همچنان در سالن قشقایی تئاترشهر روی صحنه است.

نسخه سینمایی خونه مادربزرگه در راه است/خالق زی‌زی‌گولو و مخمل آرزو دارد به تلویزیون برگردد

خالق عروسک مخمل درباره بازگشت خود به تلویزیون خاطرنشان کرد: همواره کار کردن در تلویزیون را دوست دارم زیرا تلویزیون پایگاه و جایگاهی بود که ما و نسل ما را معرفی کرد. پس این جایگاه برای من حائز اهمیت است زیرا تلویزیون خانه من است و امیدوارم روزی دوباره برای کار به تلویزیون برگردم. پیشنهاداتی برای تلویزیون شده اما هنوز چیزی مسجل نیست.

منبع:میزان

انتهای پیام/

گفتگو با عادل بزدوده خالق آثار کودک

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید