برگزیدگان دومین دوره جایزه ادبی دخیل معرفی شدند


سیدمیثم رمضانی، دبیر جایزه «داستان کوتاه کوتاه دخیل» در تماسی با مهر گفت: دومین دوره جایزه خصوصی و غیردولتی دخیل به پایان رسید و برگزیدگان آن مشخص شدند. تیمور آقامحمدی، خلیل رشنوی، علی‌اصغر کاویانی و فرشته قلی‌پور، داورانی بودند که آثار رسیده را بررسی و داوری کردند. داستان‌ها در ۳ بخش عاشورایی، جنگ و آزاد مورد داوری قرار گرفت و نفرات برگزیده و شایسته تقدیر هر بخش توسط داوران معرفی شد.


وی افزود: از میان ۲۸۷ اثری که به دست ما رسید، ۱۸ نفر برگزیده شدند که ظرف ۱۰ روز آینده جوایزشان را به صورت پستی برایشان ارسال خواهیم کرد. در بخش داستان کوتاه کوتاه عاشورایی، ۵ نفر برگزیده داشتیم که ۳ نفر آنها رتبه‌های اول تا سوم بودند و ۲ نفر دیگر از شایستگان تقدیر هستند. اسامی نفرات اول تا سوم این بخش عبارت است از: ۱ـ سیدابراهیم پیره از کرمانشاه ۲ـ فاطمه ناظری از کرمانشاه ۳ـ معصومه کلانتری از شیراز. اسامی دو نفر شایسته تقدیر این بخش نیز به این ترتیب است: زینب عشقی از تهران و فرزاد بیات از زنجان.


دبیر این جایزه در ادامه گفت: در بخش داستان کوتاه کوتاه جنگ در یک رقابت نزدیک، ۸ برگزیده و ۵ شایسته تقدیر معرفی شدند که اسامی‌شان به این ترتیب است: اسامی برگزیدگان: ۱ـ سید ابراهیم پیره از کرمانشاه ۲ـ نیلوفر مالک از تهران ۳ـ مصطفی میرزایی از ملایر و شایستگان تقدیر: مرتضی عشاق از شیراز، محمدرضا بوربوری از تهران، هاجر زمانی از قم، رسول نادری از کامیاران و عادل هیاوی از آبادان.


رمضانی گفت: در قسمت آزاد این جایزه نیز ۳ برگزیده و ۲ شایسته تقدیر داشتیم. مصطفی میرزایی از ملایر، سیدابراهیم پیره از کرمانشاه و آرش مک‌وندی از اندیمشک نفرات برگزیده اول تا سوم هستند و اسامی شایستگان تقدیر نیز به این ترتیب‌ است: رقیه‌خاتون خاکشور از بوشرویه و یاسمین صیامیان گرجی از بهشهر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید