برگزاری همایش ملی «عشایر، نظم و امنیت» در اردبیل

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه عشایر نماد غیرت و شجاعت در جامعه‌ هستند، گفت: این همایش شهریور ماه سال جاری نیز در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

به گزارش پرتال خبری تحلیلی اردبیل نیوز: ابراهیم کریمخانی ظهر امروز در نشست با مسئولان ادارات دولتی و فرماندهان یگان‌های مختلف پلیس در بررسی برنامه‌های برگزاری همایش ملی «عشایر، نظم و امنیت» در استان اردبیل اظهار داشت: این همایش شهریور ماه سال جاری نیز در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه ما در نظر داریم این همایش ملی را به صورت گسترده برگزار کنیم، خاطرنشان کرد: ضروری است تا جایگاه جامعه عشایری ما به شایستگی تعریف و توجیه شود و نقش بازدارندگی عشایر در مرزها را به همه مردم بیان کنیم.

فرمانده انتظامی استان اردبیل یادآور شد: عشایر نماد غیرت و شجاعت در جامعه‌اند که افتخارات شایسته‌ای در پاسداری از مرزها از خود به یادگار گذاشته‌اند.

کریمخانی با اشاره به جایگاه ویژه عشایر استان در کشور ادامه داد: جایگاه ممتاز و ویژه عشایر استان در کشور ایجاب می‌کند تا همایش در خور و شأن این مرزبانان غیور برگزار شود و این کار جز با ایجاد همدلی و وحدت امکان‌پذیر نخواهد بود.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: عشایر یکی از اقشار تولید کننده در جامعه بوده و در بحث حماسه اقتصادی نقش ارزنده‌ای داشته و رسیدن به شاخص ممتاز در این مباحث نیازمند نظم و امنیت در بین این تلاشگران بوده و پلیس با برگزاری این همایش به صورت علمی قصد دارد تا امنیت پایدار در مناطق عشایرنشین ایجاد شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید