برگزاری جشن ازدواج ده‌ها هزار دلاری برای سگ‌ها+تصاویر

در شرایطی که آمریکا دوره بازسازی اقتصادی را می‌گذارند و ۵۵ میلیون آمریکایی محتاج دریافت کمک‌های غذایی هستند، طبقه ثروتمند این کشور با صرف ده‌ها هزار دلار، مراسم ازدواج سگ‌هایشان را برگزار می‌کنند.


به گزارش اردبیل نیوز،در‌حالی‌که با بروز بحران اقتصادی در آمریکا طی سال‌های اخیر، میزان متقاضیان دریافت غذای رایگان به بیش از ۵۵ میلیون نفر رسیده است و این کشور در حال گذار از دوره بازسازی اقتصادی است، طبقه مرفه جامعه آمریکا با هزینه‌ کردن ده‌ها هزار دلار، برای سگ‌های خود مراسم عروسی برپا می‌کنند.

به گزارش مشرق، تعدادی از دوستداران حیوانات خانگی در آمریکا جشن ازدواجی برای سگ‌ها و با حضور ۲۵۰ نفر برگزار نمودند. تنها هزینه تالار کرایه‌شده برای این جشن ۳۰ هزار دلار اعلام شده است و لباس‌هایی از پارچه‌هایی گرانقیمت برای سگ‌های عروس و داماد! تهیه شده بود. در این جشن یک کیک پنج طبقه تزئین‌شده با انواع میوه و صدها پرس غذای سوشی به قیمت ۵ هزار دلار نیز به چشم می‌خورد.

2039192_443

برگزارکننده این جشن یک سازمان حامی حیوانات خانگی به نام” Baby Hope Diamond” بود که مقر آن در نیویورک است و این جشن بالاتر از جشن ازدواج دیگری که در سال ۲۰۱۲ و با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵۰ هزار دلار برگزار شده بود قرار گرفت و در کتاب رکوردهای گینس هم به ثبت رسید.

2039190_135 2039191_870 2039215_870 2039216_469

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید