برگزاری جشنواره منطقه‌ای اختراعات در در اردبیل

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان از برگزاری دومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات امسال در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش اردبیل نیوز، سیدحسن حسینی معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان گفت: دومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با بخش ویژه انرژی‌های نو به میزبانی استان اردبیل و با همکاری استان‌‌های زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی با نام کوهساران در روزهای بیست و نهم، سی‌ام و سی و یکم مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

برنامه جشنواره منطقه‌ای اختراعات در سال ۱۳۹۲

نخستین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با نام کوهرنگ به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری و با همکاری استان‌های قم، اصفهان و مرکزی در روزهای ۳۱ اردیبهشت‌ماه تا دوم خردادماه برگزار می‌شود.

دومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با بخش ویژه انرژی‌های نو به میزبانی استان اردبیل و با همکاری استان‌‌های زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی با نام کوهساران در روزهای بیست و نهم، سی‌ام و سی و یکم مردادماه برگزار خواهد شد.

سومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با عنوان زاگرس به میزبانی استان ایلام و با همکاری استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان و لرستان  در روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم شهریورماه برگزار می‌شود.

چهارمین جشنواره منطقه‌ای اختراعات خراسان با بخش ویژه کشاورزی نیز در روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم مهرماه برگزار می‌شود، این جشنواره به میزبانی خراسان رضوی با مدیریت بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی با همکاری استان‌های خراسان شمالی و جنوبی برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره به میزبانی بنیاد نخبگان استان سمنان با بخش ویژه محیط زیست با مشارکت استان‌های تهران البرز، قزوین، مازندران،گیلان و گلستان برگزار خواهد شد.

ششمین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با عنوان خلیج فارس به میزبانی استان بوشهر با همکاری استان‌های هرمزگان،بوشهر، خوزستان، فارس و کهکیلویه و بویراحمد با بخش ویژه تغذیه و سلامت در روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم برگزار می‌شود.

هفتمین جشنواره با بخش ویژه ورزش عمومی و سلامت به میزبانی بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان با مشارکت استان‌های کرمان و یزد برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید