برپایی شش نمایشگاه عرضه کالا ویژه ماه رمضان در استان اردبیل

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل، گفت: شش نمایشگاه عرضه کالا ویژه ماه رمضان در استان اردبیل برپا می‌شود.

اردبیل نیوز،”ارژنگ عزیزی” در جلسه تنظیم بازار استان اردبیل از برپایی شش نمایشگاه عرضه کالا ویژه ماه مبارک رمضان طرح ضیافت در این استان خبر داد و گفت: به منظور تنظیم بازار شش نمایشگاه در شش شهرستان استان با ۲۶۱ غرفه برپا شده و از این میان دو غرفه رایگان به منظور توزیع کالا و ۲۰ درصد زیر قیمت بازار در اختیار واحدهای تولیدی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: هم اکنون ذخیره مواد غذایی استان برای توزیع در ماه مبارک رمضان شامل یک هزار تن گوشت مرغ منجمد به قیمت ۴۹ هزار ریال در مرکز استان و ۵۰ هزار ریال در سایر شهرستان‌ها و ۱۰۰ تن گوشت قرمز منجمد به قیمت ۶۶ هزار ریال در مرکز اردبیل و ۶۷ هزار ریال در سایر شهرستان‌هاست.

او اضافه کرد: ۲۰۰۰ تن برنج تایلندی و برنج سفید به ترتیب به قیمت ۲۰ هزار ریال و ۲۳ هزار ریال و همچنین سایر کالاهای مصرفی ازجمله ۴۴۲ تن حبوبات(عدس و نخود)، ۳۰۰ تن روغن نباتی در دسترس عموم خواهد بود.

عزیزی همچنین اضافه کرد: با توجه به اینکه زولبیا و بامیه یکی از پرمصرف‌ترین مواد غذایی طی ماه مبارک رمضان است، با در اختیار قراردادن شکر لازم به قنادی‌ها تغییری در قیمت آن نسبت سال گذشته ایجاد نخواهد شد.

وی افزود: به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، طرح نظارتی از چهار تیرماه با هماهنگی و همکاری دستگاه‌های ذی ربط آغاز شده و تا ۱۸ مردادماه ادامه خواهد داشت.

ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید