برنده واقعی دربی تبریز هواداران خواهند بود


به گزارش خبرنگار مهر، حسین خطیبی شامگاه پنجشنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی تیم های گسترش فولاد و تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا باید موفقیت تیم تراکتورسازی و صدرنشینی این تیم را به همه علاقه مندان به فوتبال در استان تبریک بگویم، امیدوارم هواداران در این فصل تیم تراکتورسازی را همیشه در صدر ببینند و آخر فصل قهرمانی این تیم را جشن بگیرند.


وی با اشاره به اینکه کادر فنی فعلی تیم گسترش فولاد همگی از مکتب تراکتورسازی بوده اند، یادآور شد: من، رسول خطیبی، یونس باهنر، مهدی بخشی زاده و داریوش اسفندیاری همگی توسط تیم تراکتورسازی پدیده و معروف شدیم و دوست داریم که همیشه موفقیت این تیم را شاهد باشیم اما در فوتبال حرفه ای ما یک سمت زمین هستیم و تراکتورسازی در سمت مقابل و ناچاریم که تیم گسترش فولاد را برابر این تیم با تمام توان به میدان بفرستیم.


خطیبی با بیان اینکه تفاوت گسترش فولاد با تراکتورسازی، هدفگذاری دو باشگاه است، عنوان کرد: تراکتورسازی امسال برای قهرمانی آمده اما تیم ما با توجه به اینکه اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند، هدفمان این است که با ایستادن در جایگاهی خوب، فصل را به پایان ببریم.


وی در خصوص بازی روز جمعه گفت: تراکتورسازی تیمی است که اکنون به حقش رسیده و صدرنشین است و ما می دانیم که برابر تیم اول جدول بازی خواهیم کرد. ما می خواهیم بازیکنان گسترش فولاد مثل بازی با استقلال، در دیدار جمعه هم خوب بازی کنند و هواداران هم از تماشای دیدار دو تیم همشهری لذت ببرند. از نظر من برنده بازی جمعه هواداران هستند چون هر دو تیم را دوست دارند و هر نتیجه ای به دست بیاید، آنها را ناراحت نخواهد کرد.


مربی تیم فوتبال گسترش فولاد با اشاره به اینکه تیمش به شدت نیاز به سه امتیاز دیدار با تراکتورسازی دارد، تصریح کرد: ما در بازی جمعه در مستطیل سبز با تمام توان به دنبال سه امتیاز بازی خواهیم بود چراکه شدیدا به آن احتیاج داریم و امیدواریم که با ارائه یک بازی منطقی، به خواسته خود دست پیدا کنیم.


وی در خصوص بازیکنان مصدوم و محروم تیم گسترش فولاد برای دیدار جمعه گفت: ما احمد امیر کامدار را به دلیل سه اخطاره بودن و سامان نریمان جهان را به دلیل آسیب دیدگی در دیدار با تراکتورسازی در اختیار نخواهیم داشت اما بقیه بازیکنان آماده و سرحال در خدمت تیم هستند.


خطیبی با اشاره به اینکه تلاش کادر فنی تیم گسترش فولاد در جهت تقویت این تیم است، اظهار داشت: ما تلاش خواهیم کرد تا در نیم فصل دوم بهتر از دور رفت بازی کنیم و نتیجه بگیریم، البته این را می دانیم که در نیم فصل دوم بازی ها سخت می شود و همه تیم ها برای امتیاز گیری به زمین می آیند و در این مدعیان هم دوست ندارند که امتیاز از دست بدهند. با این حال ما در نیم فصل پنج بازیکن خوب جذب کرده ایم که خوشبختانه خیلی زود با تیم هماهنگ شده اند. استراتژی ما نسبت به نیم فصل اول عوض شده و نمی خواهیم مثل دور رفت گل های ساده ای دریافت کنیم.


وی همچنین گفت: امیدوارم روز جمعه هوای تبریز آفتابی باشد اما اگر چنین نشد، گرمای حضور هواداران و نمایش زیبای دو تیم می تواند سرمای هوا را از یاد ببرد.


تیم گسترش فولاد از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۵ آذر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان همشهری خود تراکتورسازی است.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید