14.6 C
Tehran
جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی برندان راجرز: ماجرای سوارس، من را به مربی بهتری تبدیل کرد

برندان راجرز: ماجرای سوارس، من را به مربی بهتری تبدیل کرد

این مهاجم جنجال ساز که در هفته های پایانی فصل گذشته به دلیل گاز گرفتن دست برانیسلاو ایوانوویچ با محرومیتی ۱۰ جلسه ای روبرو شد، در تابستان تلاش زیادی کرد تا آنفیلد را ترک کند

سایت گل- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، معتقد است به دلیل مدیریت ماجرای لوئیس سوارس در تابستان گذشته، به مربی بهتری تبدیل شده است.

این مهاجم جنجال ساز اروگوئه ای که در هفته های پایانی فصل گذشته به دلیل گاز گرفتن دست برانیسلاو ایوانوویچ با محرومیتی ۱۰ جلسه ای روبرو شد، در تابستان تلاش زیادی کرد تا آنفیلد را ترک کند اما در نهایت در باشگاه مرسی سایدی ماند.

بسیاری راجرز را به دلیل مدیریت کردن این شرایط مورد تحسین قرار دادند و او نیز تایید کرد چیزهای زیادی از این موضوع یاد گرفته است. او همچنین تاکید کرد که سوارس اکنون کاملا به لیورپول متعهد است.

راجرز به خبرنگاران گفت:” به خاطر آن تجربه، من به مربی بهتری تبدیل شدم.

سوارس می داند بعضی از کارهایی که انجام داد، اشتباه بود. بعضی از کارهایی که او کرد، واقعا برای من به عنوان یک مربی، یک آزمون بود. لحظات چالش برانگیزی را پشت سر گذاشتم.  

باشگاهی بزرگتر از لیورپول وجود ندارد. لوئیس اکنون به این تصمیم احترام می گذارد زیرا از بودن در اینجا خوشحال است. او دائما در حال بهتر شدن است.”


سوارس علی رغم از دست دادن ۶ دیدار ابتدایی این فصل به دلیل محرومیت، تاکنون ۸ گل به ثمر رسانده و در کنار دنیل استوریج و سرخیو آگوئرو، در صدر جدول گلزنان قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید