خانه اخبار روز اخبار شهرستان ها برنج مازاد شب عید اردبیل به خانواده های محروم واگذار می شود

برنج مازاد شب عید اردبیل به خانواده های محروم واگذار می شود

۰
برنج مازاد شب عید اردبیل به خانواده های محروم واگذار می شود

معاون توسعه بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از آمادگی واگذاری برنج مازاد شب عید استان به خانواده های محروم خبر داد.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرنگار مهر، عباس اسماعیلی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر ۵۰۰ تن برنج سفید و ۶۰۰ تن برنج هندی ذخیره سازی شده که مازاد بر نیاز مصرفی خانوارها است.

وی افزود: می توان برای استفاده بهینه از این اقلام مصرفی و سبد خانوار، بخشی از آن را به خانواده های محروم تحت سرپرستی کمیته امداد و بهزیستی استان اردبیل واگذار کرد.

معاون توسعه بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت استان تاکید کرد: به این منظور ضروری است دستگاههای اجرایی مرتبط با ارئه لیست خانوارها و میزان نیاز مصرفی در اجرای این مهم همکاری کنند.

وی توزیع ۲۹۹ تن برنج تایلندی در نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا را یادآور شد و ادامه داد: در حال حاضر شهروندان می توانند با مراجعه به فروشگاههای رفاه، اتکا و بسیجیان و نمایشگاههای بهاره اقدام به خرید برنج مورد نیاز خود کنند.

اسماعیلی بیان داشت: برنج توزیع شده به نرخ مصوب دولتی انجام می شود و در صورت گران فروشی با فرد خاطی برخورد قضایی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید