برنامه دو روزه ودود موذن همراه با گروه خطایی در تالار وحدت تهران

ودود موذن خواننده اردبیلی جهت ارائه الگوی مناسب و ارزشمند از موسیقی نواحی ایران با همراهی گروه خطایی از ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) کنسرت موسیقی خود را در تالار وحدت اجرا می کند.

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از مهر؛ در این برنامه که با هنرنمایی نوازندگان جوان و پیشکسوت اردبیل و تبریز همراه خواهد بود، قطعه ها و تصنیف های  بیادماندنی با تنظیم جدید در مایه های شور، بیات شیراز، دلکش و شوشتری به اجرا در خواهد آمد.

ودود موذن خواننده، نقاش و مجسمه ساز اردبیلی پیش از این نمایشگاههای متعدد نقاشی و حجم و کنسرت های موسیقی را در داخل و خارج از کشور اجرا کرده است.

ساری گلین، آلاگوزلوم، شیرین یوخو، گوزلره م سنی، گئتمه گئتمه و… قسمتی از قطعه های معروفی است که دراین کنسرت به روی صحنه می رود.

در این کنسرت سیدبهاالدین خراسانی دیگر چهره پیشکسوت آواز اصیل آذربایجانی اردبیل هم به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

احمدحضرتی و ایرج عبدالرحیمی نوازندگان تار، سعیدمحمودیان کمانچه، ساسان قلیزاده عود، حجت مبذول قارمون، جلیل حمیدی بالابان، علی سروری کلارینت، علی موسوی نوازنده پیانو، مهدی دانشور سینتی سایزر، ائلوین سادات نقارا، عادل الماسی قوشا نقارا و پیام ترسلی نوازنده پرکاشن اعضای گروهی هستند که ودود موذن را در این کنسرت همراهی خواهند کرد.

بلیط این کنسرت به صورت آنلاین و با امکان انتخاب صندلی در آدرس اینترنتی iranconsert.com به فروش می رسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید