بردن سپاهان با ۳ گل ساده نیست/کرار نشان داد نابغه فوتبال است


آبادان – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: شکست دادن سپاهان اصفهان آن هم به سه گل به هیچ عنوان کار آسانی نیست.

به نقل از مهر، فراز کمالوند عصر امروز بعد از پیروزی تیمش برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بردن سپاهان آن هم با سه گل ساده نیست. این برد را به مردم آبادان تقدیم می‌کنم و تشکر می‌کنم از بازیکنان تیمم. درست است که کرار و ابراهیم‌زاه گل زدند اما از علی عبدالله‌زاده که با وجود مصدومیت بازی کرد ممنونم. حسین بغلانی هم آسیب‌دیده بود و با درد بازی کرد اما به خاطر تیم در نیمه دوم با رشادت به میدان رفت که از او هم تشکر می‌کنم. به نظرم علاوه بر تشکر از سایر بازیکنان باید از این دو نفر ویژه تر تشکر کنم. 

وی افزود: کرار نشان داد نابغه فوتبال است و در یک لحظه نتیجه را عوض کرد. حالا خیالمان راحت است که در نیم فصل اول رتبه تیم ما تک رقمی است.

کمالوند افزود: من به عیسی‌زاده هم گفتم حالا که برگشته‌ام هر چه می‌خواهد بشود. من یک جایی فریاد زدم که فریادم زیر خاک بود. چهار ماه دیگر میهمان اینجا هستم و بعد از آن هم خداحافظ اما دلم به حال این تیم می سوخت که این حرف را زدم. شما باید به حال تیمتان برای سال آینده فکری کنید. از روز اول گفتم که آبادان سرزمین مادری ام است و امیدوارم که وقتی از اینجا می‌روم یک خاطره خوب به جای بگذارم.

سرمربی نفت آبادان گفت: من نگفتم هواداران به بازیکنان توهین کرده‌اند و فقط گفتم یک درصد از هواداران. در آن برنامه هم گفتم گفتم ۹۹ درصد از مردم حامی ما هستند. آن تعداد از هواداران که علیه مسعود ابراهیم‌زاده شعار می‌دادند باید متوجه اشتباهشان می‌شدند. دیدید که خدا چه کار کرد. ابراهیم‌زاده بازی قبل گل زد و در این بازی گل زد و پنالتی گرفت مگر همین آقایان به مسعود ابراهیم‌زاده توهین نکردند؟ آیا از آن هفته تا این هفته در مورد ابراهیم‌زاده معجزه شده است؟
 
وی در پایان بیان کرد: هواداران اصیل صنعت نفت امروز ۹۰ دقیقه تیم را تشویق کردند.

به گزاش خبرنگار مهر، از سری رقابت های هفته سیزدهم لیگ برتر، عصر امروز تیم های صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را تیم نفت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خاتمه داد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید