»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   برخی از رسانه‌های ما از خارج خط می‌گیرند/ در گروه زندگی هستیم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۰:۱۱

برخی از رسانه‌های ما از خارج خط می‌گیرند/ در گروه زندگی هستیم


رئیس فدراسیون فوتبال با انتقاد از برخی رسانه‌ها گفت: در شرایطی برنامه های خود را دنبال می کنیم که برخی رسانه ها متاسفانه از سایت های خارج خط می گیرند.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، مهدی تاج در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان اظهار داشت: تمام تیم های ما در رده های سنی مختلف به جام جهانی رفته اند و بهترین شرایط را دارند. این در شرایطی است که انتقادهای زیادی را شاهد هستیم. اعتقاد دارم انتقاد خوب است اما باید سازنده باشد. ما دومین تیم راه یافته به جام جهانی هستیم و باید به جوانان ایرانی افتخار کرد.

وی افزود: بانوان ما با حفظ کرامت انسانی و شئونات اسلامی اعزام می شوند. برخی از رسانه های ما متاسفانه از رسانه های خارجی خط می گیرند رسانه هایی که حتی در برخی از آنها خبرنگارش جرات ندارد اسمش را بنویسد. با این وجود تاثیر آنها را در رسانه های داخلی می‌بینیم.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: اولین دوره قهرمانی آسیا جایگاه نخست را کسب کردیم و امیدوارم از این عنوان دفاع کنیم. ما باید قهرمانی مان را حفظ کرده و به توفیقات دیگر هم برسیم . یکی دیگر از برنامه های ما این است که بعد از ٤٤ سال تیم امید به المپیک راه یابد این خواسته مردم است و غرور تیم ملی ما باعث می شود.

تاج با اشاره به اینکه باید از منتقدان سازنده تشکر کرد، گفت: انتقادهای به جا قابل احترام است اما عده ای از رسانه ها از برخی سایت ها از ما سوال می کنند. انتقاد سازنده برای ما قابل تقدیر است. بارها گفته ام اگر انتقاد خوب باشد استفاده می کنیم حتی اگر از قراردادهای مالی تا جذب اسپانسر وحتی کی‌روش تیم ملی انتقاد کنند. متاسفانه عده ای مریض هستند و حتی اگر غذای سالم به آنها بدهند میگویند تلخ است. با این وجود فدراسیون کار خود را به بهترین شکل انجام می دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: ما بهترین کمپ تیم ملی را در سطح آسیا داریم. برای ساخت این کمپ ١٣ میلیارد تومان هزینه کردیم. بهترین چمن را اماده کرده ایم که مرداد یا  شهریورماه آماده می شود. این کمپ یکی از بهترین کمپ های آسیاست. که در بدترین شرایط آب و هوایی نیز می توان از آن استفاده کرد. به زودی نیز ساختمان فوتسال را افتتاح می کنیم که ٨٠ درصد ساختمان آماده شده است. این ساختمان نیز یکی از بهترین کمپ های تیم ملی فوتسال در آسیاست.

تاج یادآور شد: امیدوارم بعد از سالها در جام باشگاه های ملتهای آسیا فینالیست شویم و در جام جهانی موفق شویم. ما می گوییم ٣ بازی آبرومند داشته باشیم نه اینکه بگویم ما اسپانیا را می بریم و بعد همه بگویند پس حتما می بریم. من این گروه را مرگ نمی دانم گروه زندگی می دانم. بعد بازیهای آسیایی را پیش رو داریم که سرمربی مشخص شده و به زودی اعلام می کنیم. در ادامه هم جام ملتهای آسیا را در پیش داریم که شنبه قرعه کشی می شود.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر