برخورد با بدحجابی با دادن شاخه گل به باحجاب ها شروع شد

همزمان با روز زن، طرح امنیت اخلاقی با اهدای گل به بانوانی که حجاب و پوشش مناسب دارند آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طرح امنیت اخلاقی از سال ۸۶ برای مقابله با بدحجابان در شروع شد و از آن سال تا کنون هر سال با شروع فصل گرما این طرح با شیوه جدیدی ادامه پیدا می کند.

سردار احمدرضا رادان، جانشین فرمانده ناجا چندی پیش در حاشیه آغاز طرح انضباط اجتماعی در فرماندهی انتظامی تهران‌بزرگ و ۱۷ کلانشهر گفته بود که اخیرا مردم نگرانی‌هایی داشته‌اند مبنی بر این که برخی افراد در بعضی از شهرها به صورت مانکنی در خیابان و اتومبیل‌ها مشاهده شده که گویا این افراد در حال سنجش و بررسی رفتار جامعه، برای انجام اقدامات بعدی هستند که به واسطه حکم قانون و درخواست مردم، پلیس با این افراد هنجارشکن که به نوعی خود را به نمایش می‌گذارند، برخورد می‌کنند.

وی در مورد خودروهایی که مانکن‌ها در آن دیده می‌شوند، گفت: این خودروها نیز توقیف و به پارکینگ منتقل می‌شود تا نسبت به سیر مراحل قانونی اقدام شود.

سردار حسین رحیمی، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ هم اعلام کرد که در طرح امنیت اخلاقی و برخورد با مظاهرعلنی فساد در مورد جرایم مشهود، خودروی متخلفان علاوه بر اعمال قانون سه هفته توقیف می‌شوند.

وی گفت:‌ خودروی افراد بدون حجاب، بد حجاب یا افرادی که رفتارهای خلاف عفت عمومی در خودرو انجام دهند، مزاحمین نوامیس و خودروهایی که دارای آلودگی صوتی باشند مشمول اجرای این طرح خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید