0.8 C
Tehran
جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی برای یافتن یک راه حل مناسب و میانجی‌گری بین کی‌روش و باشگاه‌ها/...

برای یافتن یک راه حل مناسب و میانجی‌گری بین کی‌روش و باشگاه‌ها/ فدراسیون هیچ برنامه‌ای ندارد

در شرایطی که ظاهرا قرار نیست باشگاه‌ها در مقابل صحبت‌های نه چندان دوستانه کی‌روش از حق خود کوتاه بیایند، مدیران فدراسیون فوتبال هم کمترین تلاشی در این زمینه انجام نمی‌دهند

سایت گل – پرشتاب‌ترین لیگ فوتبال ایران در شرایطی امروز هفته سوم دور برگشت را پشت سر خواهد گذاشت که  ظاهرا رئیس سازمان لیگ قصد دارد آن را فشرده‌تر از سابقه قبل از اتمام سال شمسی به پایان برساند تا با شناخت قهرمان فوتبال ایران کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی با خیال راحت بازیکنان را به اردو ببرد، اما مشکل در این زمینه از جایی آغاز شده که رقابت‌های ۴ باشگاه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان اسیا آغاز می‌شود. باشگاه‌هایی که جمعا نزدیک به ۱۴ ملی‌پوش در اردوهایی نهایی را در اختیار خواهند داشت. در حال حاضر تنها خوشبختی کی‌روش شرایط بد پرسپولیس در فصل گذشته و عدم درگیری ملی‌پوشان این تیم با رقابت‌های آسیایی است … بازیکنانی که لابد در اردوی اول بدنه اصلی اردوی ملی را تشکیل خواهند داد.

اما در شرایطی که ظاهرا قرار نیست باشگاه‌ها در مقابل صحبت‌های نه چندان دوستانه کی‌روش از حق خود کوتاه بیایند، مدیران فدراسیون فوتبال هم کمترین تلاشی در این زمینه انجام نمی‌دهند. حال آنکه ماه‌ها پیش می‌شد در این زمینه پیش‌بینی کرد و چاره‌ای اندیشید امروز در آرشیو گل گفت‌وگویی با زلاتکو کرانچار وجود دارد مربوط به مهرماه که او از مدیران فوتبال ایران خواسته بود که زودتر در این زمینه چاره کنند … امروز مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون ایران در برنامه ورزش و مردم خیلی خونسرد در پاسخ به سوال بهرام شفیع که فدراسیون چه برنامه‌ای برای حل این مشکل دارد، گفت: باید با مسوولان باشگاه‌ها حرف بزنیم که این موضوع عملا و دقیقا به این معناست که فدراسیون محترم فوتبال؛ سیاست‌گذار اصلی فوتبال هر کشور کوچکترین برنامه‌ای و پیش‌بینی در این زمینه نکرده است.

به خاطر داشته باشید که تصمیم‌گیری در این زمینه به معنای کنسل شدن یا برگزار شدن بخشی مهمی از برنامه‌های اولیه کارلوس کی‌روش در تیم ملی و کیفیت حضور تیم ملی در جام  جهانی خواهد بود….بله ، باور کنید که اینجا ایران است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید