برای میزبانی از عربستانی‏‌ها در مسقط منتظر نظر فدراسیون هستیم


سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد معرفی مسقط به عنوان میزبان تیم‎های ایرانی برابر نمایندگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، منتظر اعلام نظر فدراسیون فوتبال هستیم.

به نقل از مهر، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص برتری سرخپوشان مقابل سپاهان اظهار داشت: خوشحالیم یک برد دیگر به بردهای پرسپولیس اضافه شد. انشاالله همین روند ادامه یابد تا با روحیه بهتری در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.

وی افزود: به کادر فنی و بازیکنان خسته‌ نباشید می‌گویم به خصوص به هوادارانی که در این روز سرد و صندلی‌های یخ‌زده به ورزشگاه آمدند. صاحب اصلی پرسپولیس آنها هستند. از مسئولان ورزشگاه هم تشکر می‌کنم که با تلاش‌هایشان این بازی را برگزار کردند.

گرشاسبی درباره حضور نماینده تیم فوتبال دیناموزاگرب کرواسی برای زیر نظر گرفتن صادق محرمی و محمد انصاری در ورزشگاه آزادی و موضع باشگاه تصریح کرد: فعلاً که هیچ خبری نیست. بچه‌ها هم می‌خواهند با پرسپولیس ادامه دهند. برخی‌ها غیرحرفه‌ای عمل می‌کنند که اگر به کارشان ادامه دهند آنها را معرفی خواهیم کرد تا تیم را از هم گسیخته نکنند. البته بازیکنان ما تحریک نمی‌شوند اما ممکن است از لحاظ روحی و روانی این شیطنت‌ها تأثیرگذار باشد. پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است و می‌دانند که نمی‌توانیم بازیکن بگیریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اعلام مسقط به عنوان میزبان بازی تیم‌های ایرانی مقابل نمایندگان عربستان خاطرنشان کرد: هنوز این موضوع را ندیده‌ام و اجازه بدهید بعد از اعلام فدراسیون اظهارنظر کنیم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید