برای جلوگیری از التهاب در جامعه ورزش جلسه روز دوشنبه برگزار نمی‌شود


به گزارش خبرنگار مهر، محمود خسروی وفا پیش از این در گفتگو با خبرگزاری مهر، گفته بود در جلسه‌ای که روز دوشنبه ۲۵ آذرماه برگزار می‌شود، به بازگو کردن ناگفته‌های دیگری در رابطه با پرونده دردسرساز ساختمان گاندی یا کمیته ملی المپیک اقدام خواهد کرد.


مدت‌هاست که محمد علی‌آبادی و محمود خسروی‌وفا، رئیس و نایب رئیس کمیته ملی المپیک درباره ساختمان پیشین این کمیته در خیابان گاندی و چگونگی فروش آن به مشکل و اختلاف نظر جدی خورده اند.


خسروی‌وفا اعلام کرده که در این پرونده تقلب بزرگی صورت گرفته و به واقع فروش ساختمان بر اساس قیمت واقعی و قانونی انجام نشده است. وی حتی مدعی شده در پرونده فروش ساختمان گاندی به شرکت تعاونی قائمین اقتصاد – که البته بنا به درخواست رسمی این شرکت و به هنگام انجام مراحل قانونی فروش به نام الماس دیس زده شده – متهمان زیادی نقش دارند که از دوستان علی‌آبادی هستند. پس از آن محمد علی آبادی در جلسه‌ای با حضور نمایندگان رسانه‌ها  نایب رئیس خود را متهم به دروغگویی کرد.


خسروی وفا در واکنش به اظهارات علی آبادی در نظر داشت در جلسه روز دوشنبه، مواردی را مطرح کند تا مشخص شود که اظهارات وی بر پایه مستندات بوده است. رئیس کمیته ملی پارالمپیک بعدتر برگزاری چنین جلسه‌ای را به صلاح ورزش کشور ندانسته و تصمیم به لغو آن گرفته است.


خسروی وفا در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار کرد: از روز ۳۰ آذر نام‌نویسی برای انتخابات کمیته ملی المپیک آغاز می‌شود و سی‌ام دی ماه هم انتخابات برگزار خواهد شد. من برای اینکه فضای آرامی را در پیش داشته باشیم و خیلی صادقانه برای اینکه التهابی در روند برگزاری انتخابات ایجاد نشود، تصمیم گرفتم این جلسه برگزار نشود.


نایب رئیس کمیته ملی المپیک همچنین تاکید کرد: از تمامی رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنم، با این حال بر این باورم که نباید به فضای ورزشی کشور خدشه‌ای وارد شود و برای همین مصلحت نیست که چنین جلسه‌ای برگزار شود.


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید