«بدون تاریخ، بدون امضا» رکورد فیلم مدیری را نشکست!

گروه سینمای ایران: فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» به گفته دفتر پخش آن فیلمیران، رکورد فروش در روز اول را شکسته است.خبری که حتی از سوی بازیگران فیلم هم در فضای مجازی بازنشر شد و مورد استقبال قرار گرفت. اما آیا این خبر دقیق است؟!
به گزارش بانی فیلم، ساخته وحید جلیلوند پس از یک سال ماندن در نوبت اکران، سرانجام از آخر هفته گذشته روی پرده رفت و توانست در نخستین روز نمایش به رکورد فروش ۳۰۰ میلیون تومان در روز اول دست یابد و بیش از ۴۰ سانس فوق العاده را به خود اختصاص دهد. اما یک نکته در این باره وجود دارد که مانع اطلاق عنوان رکوردشکنی به آن می شود. پیش از این فیلم «ساعت پنج عصر» چنین رکوردی را ثبت کرده است. ساخته مدیری که اواخر تیرماه امسال روی پرده رفت، در نخستین روز اکرانش ۴۵۰ میلیون تومان در تهران و ۲۵۰ تومان در شهرستانها فروش کرد و با مجموع درآمد ۷۰۰ میلیون تومان رکورد فروش روز اول سینمای ایران را شکست. البته آمار فروش شهرستانهای فیلم جلیلوند هنوز منتشر نشده، ولی مقایسه فروش تهران آن در روز نخست با فیلم مدیری همچنان نشان از آن دارد که رکورد فروش در روز اول اکران در دست «ساعت پنج عصر» قرار دارد. در واقع فیلم جلیلوند باید ۱۵۰ میلیون دیگر در روز اول اکران در تهران می فروخت تا گیشه داغ تری را نسبت به «ساعت پنج عصر» تجربه کند. فیلم مدیری در تابستان این عنوان را از چنگ فیلم هایی چون «گشت۲» و «سلام بمبئی» ربوده بود.
به نظر می رسد فیلم جلیلوند حتی نتواند رکورد بیشترین میزان فروش در سه روز نخست را که فعلاً در تصاحب «نهنگ عنبر۲؛ سلکشن اِ رویا» (سامان مقدم) است خارج کند.مجموع فروش چهارشنبه و پنجشنبه گذشته «بدون تاریخ، بدون امضا» بیش از ۴۲۵ میلیون تومان بوده است.
فیلم مقدم در سه روز نخست با جذب ۱۱۲ هزار نفر مخاطب توانست به فروش یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومانی دست یابد. این در حالی است که «سلام بمبئی» (قربان محمدپور) در سه روز نخست ۱۳۵ هزار نفر را به سالن کشاند و یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان فروش کرد که البته به دلیل تفاوت قیمت بلیت و با وجود تماشاگر بیشتر، پشت سر «نهنگ عنبر۲» قرار گرفته است.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید