24 C
Tehran
دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
خانه اخبار ورزشی بخشش یک کارت زرد راموس؛ حضور مدافع مادریدی در بازی با والنسیا

بخشش یک کارت زرد راموس؛ حضور مدافع مادریدی در بازی با والنسیا

کمیته برگزاری رقابت های لالیگا یکی از کارت های زردی که داور بازی رئال- اوساسونا به سرخیو راموس نشان داده بود را بخشید

سایت گل- کمیته برگزاری رقابت های لیگ فوتبال اسپانیا تصمیم گرفته که اولین کارت زرد از دو کارت زردی که در جریان بازی رئال مادرید مقابل اوساسونا به سرخیو راموس نشان داده شدو باعث اخراج او از زمین مسابقه گردید را ببخشد. از همین رو راموس قادر خواهد بود تا در بازی با والنسیا که هفته آینده برگزار می شود برای تیمش به میدان برود.

در جریان بازی اوساسونا- رئال مادرید که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید، سرخیو راموس در دقیقه ۴۳ به خاطر دریافت دومین کارت زردش با کارت قرمز داور مواجه شد و مجبور شد تا زمین مسابقه را ترک کند. اولین کارت زرد راموس در دقیقه ۳۲ به او نشان داده شده بود.

بعد از اتمام بازی، سران رئال مادرید نسبت به کارت زرد راموس اعتراض کردند و با ارسال ویدئویی درخواست داشتند که در مورد این کارت تجدید نظر شود. چرا که مشخص شد که هیچ تماسی میان دو بازیکن ایجاد نشده است. مسئولان برگزاری لالیگا هم به همین خاطر تصمیم گرفتند تا کارت زرد اول راموس را نادیده بگیرند.

بدین ترتیب راموس در بازی بعدی قادر خواهد بود تا تیمش را در مصاف با والنسیا همراهی کند. اما نام نیمار (بارسا) و په په (رئال مادرید) در لیست ده نفره بازیکنان غایب در هفته بعدی رقابتهای لالیگا دیده می شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید