با نمرات و نقدهای نسخه‌ی Switch بازی Rayman Legends همراه باشید

با نمرات و نقدهای نسخه‌ی Switch بازی Rayman Legends همراه باشید

با نمرات و نقدهای نسخه‌ی Switch بازی Rayman Legends همراه باشید

به گزارش پردیس‌گیم، مدت کوتاهی بعد از عرضه‌ی Rayman Legends: Definitive Edition برای Switch، نمرات و نقدهای آن نیز برروی سایت Metacritic قرار گرفت و این بازی همانند دیگر عناوین کنسول Nintendo Switch توانست به نمره‌ی مناسبی دست یابد. در ادامه با  نقدها و نمرات همراه باشید:

۴Players.de: 91

از لحاظ گیم‌پلی بسیار خلاقانه و از لحاظ بصری یک عنوان چشم‌‎نواز و جذاب: کاربران Switch قادر هستند یکی از بهترین عناوین پلتفرمر دوبعدی نسل گذشته را برروی کنسول خود تجربه کنند.

SpazioGames: 90

Rayman Legends: Definitive Edition قطعا یک نسخه‌ی کامل و تمام عیار از این بازی است. علیرغم اینکه این نسخه چیز زیادی جز چند اسکین به بازی اصلی اضافه نمی‌کند اما اگر این بازی را انجام نداده‌اید پس قطعا باید آن‌را تجربه کنید.

Metro GameCentral: 90

IGN Spain: 90

بهترین‌ نسخه‌ی یکی از بهترین پلتفرمرهای چند وقت اخیر.

۳DJuegos: 90

God is a Geek: 90

 این همان نسخه‌ی Wii U به همراه چند چیز اضافه است اما هنوز هم بهترین عنوان پلتفرمر غیر Mario در ده سال اخیر می‌باشد.

Gameblog.fr: 90

Trusted Reviews: 90

Rayman Legends یک پلتفرمر استادنه است که از همه لحاظ عالی کار شده. جلوه‌های بصری و گرافیک هنری بازی، مراحل عالی و موسیقی بی‌نظیر آن یک تجربه‌ی عالی را خلق می‌کنند.

Nintendo Life: 90

علیرغم نام Definitive Edition، تقریبا تمامی چیزهایی که در نسخه‌ی Switch وجود دارد در تمامی نسخه‌های دیگر دیده شده. تنها ویژگی‌‎‌های واقعا جدید آن باز بودن تمامی شخصیت‌های قابل‌بازی و مد تورنومنت برای مینی‌گیم فوتبال آن می‌باشد. البته این بدین معنی نیست که این بازی بد است. این بازی هنوز هم یکی از بهترین پلتفرمرهایی است که در آن یک لوله‌کش حضور ندارد و قیمت بازی به گونه‌ای است که اگر آن‌را تجربه نکرده‌اید بهترین زمان برای انجام این بازی اکنون است. شایان ذکر است که اگر این بازی را برروی Wii U یا حتی هر سیستم دیگری دارید، این نسخه فرق چندانی نخواهد داشت.

Hobby Consolas: 88

Vandal: 86

App Trigger: 85

شادی و جذابیت از منوی بازی تا هر ۱۲۰ مرحله‌ی آن ادامه دارد. Rayman Legends: Definitive Edition رقابت، همکاری و مهم‌تر از همه لذت را به ارمغان می‌آورد.

IGN Italia: 85

TrueGaming: 85

Hardcore Gamer: 80

قطعا Definitive Edition نام درستی برای این نسخه نیست. این عنوان یک نسخه‌ی بی‌نظیر از همان بازی پلتفرمر چهارسال پیش بوده و قابل‌حمل بودن کنسول بسیار به لذت‌بخش کردن بازی کمک کرده است. با این حال چیز جدید یا بهبودیافته‌ی خاصی وجود ندارد. قابلیت‌های صفحه‌ی لمسی این کنسول برروی Wii U نیز حضور داشتند و آپدیت بخش Kung Foot تنها یک مد تورنومنت می‌باشد. در حقیقت زمان لودینگ برروی Switch طولانی‌تر شده با این حال آنقدر هم بد نیست. علیرغم تمامی این‌ها Rayman Legends هنوز هم بعد از چندین سال یک پلتفرمر بی‌نظیر می‌باشد که تجربه‌ای به یادماندنی و اعتیادآور را خلق می‌کند. استایل هنری بازی چیزی است که طرفداران با آن از بازی یاد می‌کنند و مراحل موزیکال این بازی بسیار هیجان‌انگیز هستند. با این حال که این نسخه یک ارتقا عظیم نیست اما نسخه‌ی Switch بنظر بهترین نسخه‌ی Rayman Legends مِی‌آید.

Vooks: 80

با نمرات و نقدهای نسخه‌ی Switch بازی Rayman Legends همراه باشید

[ad_2]

با نمرات و نقدهای نسخه‌ی Switch بازی Rayman Legends همراه باشید

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید