با نقد ها و نمرات Call of Duty: WWII همراه باشید: بازگشتی شکوهمند به ریشه‌ها یا تکرار اشتباهات گذشته؟

با نقد ها و نمرات Call of Duty: WWII همراه باشید: بازگشتی شکوهمند به ریشه‌ها یا تکرار اشتباهات گذشته؟

Call of Duty WWII Meta score

ساعاتی پیش، یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال منتشر گشت. نسخه کامل Call of Duty: WWII سرانجام قابل تجربه است و منتقدانی که آن را زودتر از مخاطبین دیگر تجربه کرده‌اند، هم‌اکنون نقدها و نمرات خود درباره این بازی را به اشتراک گذاشته‌اند. بیایید نگاهی داشته باشیم به نمرات و خلاصه نقد‌های برخی از این منتقدان و ببینیم که آیا از نظر آنان، Call of Duty: WWII توانسته آرزو‌های چند ساله طرفداران خود را برطرف سازد یا خیر.

God is a Geek: 90

یک عنوان بسیار شایسته. Call of Duty: WWII یکی از بهترین نسخه‌های این سری در چند سال اخیر است و این شانس را دارد که به یکی از نسخه‌های موردعلاقه طرفداران این فرنچایز تبدیل شود.

Hardcore Gamer: 90

PlayStation LifeStyle: 90

انتخاب جنگ جهانی دوم کاری بسیار عاقلانه بود. WWII نسخه‌ای است که واقعا ارزش نام این سری را دارد و توانسته آن را به ریشه‌های خود بازگرداند. بخش داستانی پر احساس ، بخش چندنفره‌ کلاسیک و جذاب، بخش زامبی‌ بسیار تاریک و ترسناک است. به طور کلی، تفاوتی ندارد که شما چگونه گیمری باشید، در WWII برای هر نوع گیمر چیزی جذاب پیدا می‌شود، می‌خواهد کات‌سین‌های بی‌نظیر و عالی باشد، یک بخش چندنفره‌ی درگیرکننده، یا یک بخش زامبی‌کشی دشوار. Call of Duty: WWII مجموعه‌ای دوست داشتنی است، با بخش‌هایی که هر کدام با یک‌دیگر متفاوت هستند، اما همگی در زیر نام بزرگ Call of Duty متحد شده‌اند.

PSX-Sense.nl: 90

Attack of the Fanboy: 90

GamingTrend: 90

Game Informer: 88

در حالی که بخش داستانی به خوبی عمل نکرده و پر است از صحنه‌های غیرجذابی که در آن باید ده‌ها نفر را سلاخی کنید، Call of Duty: WWII با ارائه یک بخش چند‌نفره و زامبی بسیار خوش‌ساخت طرفداران را به چیزی می‌رساند که سال‌ها خواستار آن بوده‌اند.

IGN Italia: 85

Multiplayer.it: ۸۵

COGconnected: 85

Critical Hit: 85

WWII Zombie

EGM: 85

Vandal: 82

GamesRadar+: 80

Call of Duty: WWII در بخش داستانی مشکلاتی دارد اما به‌طورکلی با یک عنوان خوب روبرو هستیم که بخش‌های آنلاین آن بسیار جذاب از کار درآمده‌اند و کار‌های بسیاری می‌توان در آن انجام داد.

Telegraph: 80

Eurogamer Italy:‌80

M3: 70

Call of Duty: WWII در یک بحران برای اعلام هویت گرفتار شده، اما با بازگشتن به ریشه‌های خود یک گیم‌پلی تاکتیکی را ارائه می‌دهد که بسیار جذاب تر از دویدن روی دیوار و پرش‌های طویلی است که چند نسخه‌ی اخیر ارائه می‌دادند.

Meta WWII PS4

پست در حال به روز رسانی است…

[ad_2]

با نقد ها و نمرات Call of Duty: WWII همراه باشید: بازگشتی شکوهمند به ریشه‌ها یا تکرار اشتباهات گذشته؟

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید