با نظر دایی مخالف هستم/ پنالتی فولاد سوخت


اهواز – سرمربی تیم فولاد خوزستان با نظر دایی در خصوص اینکه داوری علیه سایپا بود مخالفت است و عقیده دارد دراین‌بین یک پنالتی فولاد هم سوخت.

به نقل از مهر، سید سیروس پورموسوی شامگاه امروز پس از تساوی خانگی تیمش در برابر سایپای تهران در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: امروز متأسفانه موفق به کسب پیروزی نشدیم درحالی‌که موقعیت‌های فراوانی داشتیم که از دست رفت. گل اول را در حالی دریافت کردیم که چند موقعیت خوب بعد و قبل از آن از دست دادیم.

وی افزود: برخی بازیکنان که تا این هفته به آن‌ها فرصت داده بودم خودشان را نشان ندادند به همین دلیل در نیم‌فصل دوم باید با جذب برخی نفرات تیم خود را تقویت کنیم.

پورموسوی در خصوص اعتراض‌های دایی به داوری و اینکه داور علیه سایپا بود نیز گفت: با نظر علی دایی در این خصوص مخالف هستم چرا که داور بعدازاینکه پنالتی سایپا را نپذیرفت دست‌به‌عصا تر شد و سعی کرد به‌نوعی حرکت خود را به سود سایپا جبران کند. در آن موقعیت که توپ به دست بازیکن ما خورد اعتقاد دارم شرایط به‌گونه‌ای نبود که به سود سایپا پنالتی اعلام می‌کرد ضمن اینکه حداقل باید به سه بازیکن آن‌ها کارت زرد نشان می‌داد که نداد و یک پنالتی به سود فولاد هم نادیده گرفته شد.

به نقل از مهر، از سری رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، شامگاه امروز تیم‌های صنعت نفت آبادان و سایپای تهران در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ادامه دارد…

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید