با تیم ملی به تعامل نمی‌رسیم/ به پدر آزمون گفتم خسته نباشید!


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر نمی کنم با تیم ملی به تعامل برسیم.

به نقل از مهر، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران با اشاره به اشتباهات داوری بازی با سایپا، گفت: داوری مستقیم روی نتیجه تاثیرگذار بود. برای همین بازیکنان ناراحت هستند و حق دارند ناراحت باشند. بازیکنان ما تمام تلاش خود را به کار می بندند ولی یک نفر بیاید عمدا روی سرنوشت آنها تاثیر بگذارد. ما همیشه به بازی خودمان هم انتقاد داریم و همیشه اشتباهات تاکتیکی خواهد بود ولی سعی می کنیم از طریق تمرین به حداقل برسانیم. ما بازی را در همان دو سه دقیقه باختیم.

وی درباره پیامک تهدید آمیز خلیل آزمون پدر سردار آزمون به وی بعد از بازی با سایپا، تاکید کرد: من فقط به ایشان جواب دادم خسته نباشید. شما از کجا می دانید این پیام آمده است؟ 

خبرنگاران در واکنش به این سئوال برانکو گفتند که این خبر در سایتها آمده است. برانکو هم گفت: فقط جواب دادم خسته نباشید. 

وی درباره افت شدید گادوین منشا و تذکر به این بازیکن گفت: می توانم درک کنم اعتماد به نفسش را از دست داده است. البته انتظارات ما از منشا زیاد بود. موقعی که منشا به پرسپولیس امد آقای گل دوم لیگ برتر بود. او خودش هم الان ناراحت و مایوس است که نتوانسته کاری را که باید ارائه بدهد. ولی این پیش می آید. وظیفه منشا است که به فرم خودش برگردد و وظیفه دارد انتظاراتی که می رود را برآورده کند.

برانکو درباره اینکه کی روش گفته بود بهتر است مربیان تیم ملی و باشگاه ها با هم تعامل داشته باشند و اینکه آیا امیدی به برگزاری جلسه و تعامل هست یا خیر؟ گفت: نه، فکر نمی کنم به این تعامل برسیم و جلسه ای تشکیل شود. الان سه سال است که اینجا هستم. در این مدت فقط یکبار کمک های کی روش به تمرین ما آمدند. فکر نمی کنم کار به تعامل و جلسه برسد!

ادامه دارد…

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید