با این ماد جدید، در Witcher 3 به اسکیت‌سواری با Geralt بپردازید!

با این ماد جدید، در Witcher 3 به اسکیت‌سواری با Geralt بپردازید!

با این ماد جدید، با Geralt در The Witcher 3 اسکیت سواری کنید!

آیا شخصیت Geralt سریع و پر جنب و جوشِ رویاهایتان را به یاد دارید؟! که با اسکیت‌بورد خود، مسیرهای طولانی را به راحتی و در یک چشم به هم زدن طی می‌کند؟! خب، حالا شما می‌توانید در The Witcher 3 با او به گشت و گذار بپردازید!

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Kotaku، ماد جدید و جذابی که با نام Geralt of Rivia’s Pro Witcher 3 منتشر شده است، قابلیتی بسیار مفید به نام سرخوردن را به Geralt اعطا می‌کند و به شما اجازه می‌دهد نه تنها در سراشیبی‌های تند، بلکه همه جا به سر خوردن بپردازید و حتی در مناطق خشک و نامتعادل نیز بلغزید. سرعت لغزیدنی که این مد فراهم می‌کند هم به طور عجیبی باعث شده است، گشت و گذاری مفرح به وجود بیاید که شما می‌توانید در زیر ویدیویی کوتاه از این ماد جالب را به همراه یک موسیقی پرنشاط، تماشا یا دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

توسعه‌‌دهنده‌ی این ماد اعلام کرده است که در ابتدا هدف ساخت این ماد، جابه‌جایی سریع و راحت در بازی، بدون استفاده از قابلیت Fast Travel بوده است. به همین منظور قابلیت‌های دیگری مانند شنا کردن سریع نیز به علاوه‌ی لغزیدن، به این ماد اضافه شده‌اند. شما می‌توانید این ماد را از طریق این لینک دانلود نمایید.

به نظر می‌رسد، جایگزین مناسبی برای Roach پیدا شده است! نظر شما چیست؟

[ad_2]

با این ماد جدید، در Witcher 3 به اسکیت‌سواری با Geralt بپردازید!

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید