باید جزو سه تیم برتر دنیا باشیم/ مانند تیمی واقعی تلاش خواهیم کرد


به گزارش خبرنگار مهر، در ابتدای این تمرین محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در جمع اردونشینان برنامه‌های این تیم تا زمان حضور در جام جهانی از جمله رقابتهای قهرمانی کشور، جام یادگار امام (ره) و اردوهای برگزار شده را برشمرد.


بنا در جمع کشتی گیران با اشاره به اینکه ما می‌توانیم در کنار هم به بهترین دست یابیم، گفت: سال پیش رو سال سختی برای ماست از باید تلاش کنیم از عملکرد خود در دوره گذشته بازی‌های آسیایی دفاع کنیم و از طرف دیگر در رقابتهای جهانی نیز جزو سه تیم برتر دنیا باشیم.


وی با اشاره به حضور حسن بابک به عنوان مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی اظهارداشت: حسن بابک از بزرگان کشتی فرنگی است و مسلما با حضور وی برنامه‌های ما برای شرکت موفقیت آمیز در رقابتهای پیش رو به شکل بهتری پیش خواهد رفت.


سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پایان خطاب به شاگردانش گفت: برای رسیدن به موفقیت باید به عنوان یک تیم در کنار هم سخت و بی وقفه تلاش کنیم.


در ادامه حسن بابک مدیر امور تیم های ملی کشتی فرنگی نیز با اشاره به اینکه محمد بنا بهترین فرد برای هدایت فرنگی کاران ایرانی است، ‌افزود: امیدوارم بتوانیم همه در کنار هم باعث سرافرازی کشتی فرنگی ایران شویم.


اردونشینان در ادامه با میانداری محمد فقیری فرنگی‌کار وزن ۵۵ کیلوگرم به دویدن و نرمش پرداختند و سپس یک مرور فن سبک را در برنامه داشتند.


در این تمرین حمید سوریان،‌ امید نوروزی، قاسم رضایی، بشیرباباجان‌زاده و حبیب‌الله اخلاقی در کنار سایر کشتی گیران به تمرین پرداختند و سعید عبدولی نیز از شنبه شب به جمع اردونشینان ملحق شد.


این مرحله از تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان تا روز ۸ دی ماه طبق برنامه کادر فنی در محل خانه کشتی تهران ادامه می‌یابد.
 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید