5 C
Tehran
شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی بالوتلی: به جدایی از میلان فکر نمی کنم

بالوتلی: به جدایی از میلان فکر نمی کنم

سوپرماریو که ژانویه گذشته از منچسترسیتی به میلان پیوست، شروع بسیار خوبی در این باشگاه داشت اما در این فصل نتوانست انتظارات را برآورده کند.

سایت گل- ماریو بالوتلی، مهاجم میلان، شایعات اخیر در مورد نارضایتی اش از حضور در این باشگاه را رد کرد و اعلام کرد به جدایی از روسونری فکر نمی کند.

سوپرماریو که ژانویه گذشته از منچسترسیتی به میلان پیوست، شروع بسیار خوبی در این باشگاه داشت اما در این فصل نتوانست انتظارات را برآورده کند.

او در ۷ دیدار اخیر برای میلان و تیم ملی ایتالیا موفق به گلزنی نشده است و همین باعث شد تا شایعاتی در مورد نارضایتی اش از حضور در سن سیرو و تلاش برای جدایی در ژانویه منتشر شود اما بالوتلی همه این شایعات را رد کرد.

او به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:” من تنها به آینده نزدیک فکر می کنم؛ نه به آینده خیلی دور. اکنون تنها به دیدار آینده و اینکه خوب کار کنم، فکر می کنم.

از بودن در میلان راضی هستم. نمی خواهم به اینکه در ژانویه یا می چه اتفاقاتی رخ می دهد، فکر کنم.”

البته بالوتلی تاکید کرد از اینکه هر کاری می کند، مورد توجه شدید رسانه های ایتالیایی قرار می گیرد، مشکل دارد.

” من آدم خوبی هستم؛ مانند همه اما در شرایطی هستم که اجازه ندارم طبیعی باشم.
در محیط من، من اجازه ندارم کارهایی را انجام بدهم که همه هم سن و سال های من انجام می دهند. باید یک مرد بالغ باشید و هیچ اشتباهی نکنید.

اما شخصیت من همین است. من دیگر مثل چند سال قبل نیستم. نیازی هم ندارم که شرایط را تغییر بدهم.

من چهار-پنج بازی است که برای میلان گل نزده ام اما در چند بازی بهتر از بازی هایی که گل زده ام، کار کردم. به هر حال گلزنی هایم به زودی آغاز می شوند.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید