باشگاه تراکتور: با عربستانی‌ها یا در تبریز بازی می کنیم یا قطر


مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال، خواستار برگزاری بازی‌های این تیم مقابل نمایندگان عربستان در تبریز یا کشور قطر شد.

به نقل از مهر، باشگاه تراکتورسازی با توجه به انتشار خبر انجام مسابقه مقابل نماینده عربستان در کشور عمان اعلام کرد از حق میزبانی خودش استفاده می‌کند و در شهر تبریز یا در کشور قطر حاضر به انجام این مسابقه خواهد بود.

متن در خواست مکتوب باشگاه تراکتورسازی با امضای مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به این شرح است: «پیرو مذاکرات حضوری و تفاهم صورت گرفته با حمایت مسئولان فدراسیون فوتبال بدینوسیله مجددا بر موضع باشگاه تراکتورسازی جهت میزبانی از تیم الاهلی عربستان در شهر دوحه قطر تاکید می گردد.

همانطور که پیش از این اعلام شد باشگاه تراکتورسازی خود را مستحق استفاده از حق میزبانی در خانه و در شهر تبریز می داند. با این وجود به دلیل تصمیم ناعادلانه ای که اتخاذ گردیده از حق مسلم خود محروم شدیم اما قطعا انتخاب زمین بی طرف بر عهده باشگاه میزبان است و بر همین اساس با توجه به برخی اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری بازی در کشور عمان، مخالفت یا نارضایتی تیم میهمان را در این حوزه تاثیرگذار نمی دانیم.

بدینوسیله ضمن تاکید مجدد بر خواسته خود از جنابعالی درخواست می کنم جهت انجام مکاتبات لازم و اعلام تصمیم قطعی باشگاه تراکتورسازی به کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی از این مسابقه در شهر تبریز و یا در صورت اضطرار در کشور قطر دستورات مقتضی را صادر فرمایید.»

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید