بازی علمی تخیلی و اتمسفر محور The Solus Project بر روی PS4 منتشر شد

بازی علمی تخیلی و اتمسفر محور The Solus Project بر روی PS4 منتشر شد

سال گذشته شرکت GRIP Digital و استدیو Teotl از دنباله‌ی معنوی بازی The Ball پرده‌برداری کردند. این بازی The Solus Project نام داشت، عنوانی اتمسفرمحور و علمی تخیلی که بر روی PC و Xbox One منتشر شد و اکنون سازندگان آنرا برای PlayStation 4 و PlayStation VR نیز منتشر کرده‌اند.

به گزارش پردیس‌گیم، در بازی The Solus Project شما نقش آخرین بازمانده از یک سفینه را ایفا می‌کنید که برای یافتن یک سکونتگاه جدید برای انسان‌ها راهی سیاره‌ای ناشناخته می‌شود. زمین در حال نابودیست و تنها امید بشر شما هستید! اکنون در این شرایط باید در سیاره ناشناخته‌ی بازی زنده بمانید و اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنید.

The Solus Project یک بازی ماجراجویی است و نباید به چشم عنوانی اکشن به آن نگاه کنید. در این بازی شما با تعداد بسیار زیادی غار ناشناخته و مناطق مخفی رو‌به‌رو خواهید شد که تنها با کاوش و ماجراجویی یافتن آن‌ها میسر می‌شود. همچنین بازی از لحاظ افکت‌های گرافیکی سطح قابل قبولی دارد و در حین تجربه‌ی آن با انوع و اقسام شرایط آب و هوایی عجیب و غریب مواجه خواهید شد.

اگر بخواهیم برداشت خودمان از The Solus Project را بگوییم، شاید این بازی برای PS4 چندان ارزش خرید نداشته باشد اما اگر شما دارنده PlayStation VR هستید، تجربه‌ی یک ماجراجویی فضایی با اتمسفری قوی قطعا یک گزینه‌ی جالب بریتان خواهد بود. The Solus Project با قیمت ۲۰ دلار در دسترس قرار گرفته است. در انتها از شما دعوت می‌کنیم تریلر هنگام انتشار بازی بر روی PS4 را تماشا کنید:

دانلود با کیفیت SD – دانلود با کیفیت HD – دانلود با کیفیت FULL HD

[ad_2]

بازی علمی تخیلی و اتمسفر محور The Solus Project بر روی PS4 منتشر شد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید