بازی تهاجمی تیم سپیدرود/تیم گیلانی برنده بازی تا دقیقه ۷۰


رشت-بازی تیم سپیدرود رشت باسپاهان اصفهان درحالی تادقیقه ۷۰ بازی با نتیجه یک برصفر به سودتیم میزبان درحال پیگیری است که بازیکنان سپیدرود از همان دقایق ابتدایی بازی را تهاجمی آغاز کردند.

به نقل از مهر، هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران بین تیم های سپیدرود رشت و نفت سپاهان اصفهان از ساعت ۱۵ عصر روز جمعه در حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز شد.

تیم سپیدرود با ترکیب سیدمحمدحسینی، توحید غلامی، علی عباسی، محمدرضا مهدوی، حسین کعبی، میثم تهیدست، علیرضا نورمحمدی، محمد غلامی، میلاد قربان زاده، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی به سرمربیگری علی کریمی بوارد میدان بازی شد.

در مقابل تیم فوتبال سپاهان اصفهان نیز با ترکیب ابراهیم عالمه، سعید آقایی، سیاوش یزدانی، ادون حسنی، عزت‌الله پورقاز، عارف غلامی، رسول نویدکیا، مهرداد محمدی، علی‌محمدی، ساسان انصاری، مهدی شریفی به سرمربی گری زلاتکو کرانچار پا به این میدان گذاشت.

قضاوت این بازی نیز برعهده «رضا عادل» به عنوان داور وسط با کمک «سجاد طوری» و «ایوب غلامزاده» بود.

با توجه به شرایط این دو تیم در جدول نتیجه این بازی برای هر دو تیم حائز اهمیت است.

از همان دقایق ابتدایی این بازیکنان تیم میزبان(سپیدرود رشت) بودند که با بازی تهاجمی زردپوشان اصفهانی را تحت فشار قرار دادند.

در دقیقه ۸ با توجه به شلوغی پشت محوطه جریمه تیم فوتبال سپاهان، حسین ابراهیمی هافبک سپیدرود با شوتی سرکش و محکم موفق شد دروازه عالمه سنگربان سوری سپاهان را باز و اولین گل این بازی را به نفع تیم گیلانی به ثمر برساند.

در دقیقه ۱۵ شوت آرام «جلال علی محمدی» هافبک سپاهان بدون اینکه خطری را برای دروازه سپیدرود ایجاد کند، راهی اوت شد.

دقیقه ۱۷ بازی نیز با ضربه سر «عارف غلامی» روی ارسال «ساسان انصاری» همراه بود که با بدشانسی پس از واکنش خوب حسینی به دیرک عمودی دروازه برخورد کرد تا این موقعیت حساس برای طلایی پوشان از بین برود.

در دقیقه ۲۲ بازی نیز با شوت بی دقت «ساسان انصاری» با فاصله از پشت محوطه جریمه راهی اوت شد.

در دقیقه ۳۵ این دیدار شوت «پویا نزهتی» مهاجم تیم فوتبال سپیدرود از زاویه ای بسته به تور کناری دروازه برخورد کرد و ثمری برای تیم میزبان نداشت.

دقیقه ۳۹ بازی حمله خطرناک سپیدرود با دفاع مدافعین سپاهانی همراه شد تا از به ثمر رسیدن گل دوم شاگردان علی کریمی جلوگیری شود در ادامه تیم سپاهان صاحب یک ضدحمله خطرناک شد که «حسین کعبی» با یک واکنش خوب  ارتباط را قطع کرد که این حرکت تشویق  تماشاگران همراه شد.

در دقیقه ۴۳ ضربه «مهرداد محمدی» مهاجم  تیم مهمان از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی از کنار دروازه سرخ پوشان رشتی به بیرون رفت.

در پایان نیمه اول داور میدان سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در شروع نیمه دوم برخورد شدید «عزت اله پورغاز» مدافع سپاهان با دروازه خودی منجر به مصدومیت این بازیکن و توقف چند دقیقه ای بازی شد.

در دقیقه ۵۱ موقعیتی ایده آل برای مهاجمین سپاهان این «میلاد محمدی» بود که می توانست کار را برای تیمش به تساوی بکشاند اما با پرچم کمک داور و اعلام آفساید متوقف شد.

دقیقه ۵۴ بازی اولین تعویض بازی و تیم سپیدرود رشت با ورود «میثم فردوسی» به جای «علی عباسی» انجام شد.

در دقیقه ۵۹ با اعلام خطا از سوی داور یاران سپاهان صاحب ضربه ایستگاهی شدند که با شروع سریع توپ در عین غافلگیری دروازه بان سپیدرود توپ راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۱ بازی نیز دومین تعویض بازی و نخستین تعویض برای سپاهان با ورود «رضا میرزایی» به جای «میلاد محمدی» انجام شد.

در دقیقه ۶۳  بازی در حالی پیگیری شد که پویا نزهتی مهاجم تیم سپیدرود رشت موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم سپاهان را با اعلام آفساید از سوی کمک داور از دست داد. این صحنه باعث اعتراض شدید نیکمت نشینان تیم فوتبال سپیدرود رشت شد.

در دقیقه ۶۷ بازی نیز داور دیدار به «محمد غلامی» به علت اعتراض به تصمیم داور و درگیری با مدافعان سپاهان کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه ۷۵ دومین تعویض سپاهانی ها با ورود «حسین پاپی» به جای «ادون حسینی»  صورت گرفت تا شاگردان زلاتکو کرانچار بتوانند نتیجه را به سود خود برگردانند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید