بازی با پدیده حساس نیست/ شناخت خوبی از مشهدی‌ها دارم


تبریز- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بازی با پدیده حساس نیست ولی ما تلاش می کنیم هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، فیروز کریمی ظهر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی گسترش فولاد تبریز با پدیده مشهد حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی گفت: بازی به لحاظ موقعیت دو تیم در جدول حساس نیست، البته شناخت خوبی از مشهدی‌ها دارم و تلاش می کنیم سه امتیاز را کسب کنیم.

وی سپس با بیان اینکه از زمانی که به گسترش فولاد آمدیم تیم هفت رتبه ارتقا پیدا کرد، افزود: کم‌کم مسابقات را پیگیری کردیم و همه دست به دست هم دادیم تا تیم را از انتهای جدول جدا کنیم و به میانه جدول برسانیم.

کریمی با تاکید بر اینکه همین که موفق شدیم تیم را برای اولین بار از اواسط نیمه دوم لیگ، ماندنش را تا حدودی قطعی کنیم کار بزرگی است، ادامه داد: اگر خوشبینانه به بازی‌ها نگاه کنیم ما می‌توانستیم چهار امتیاز هم بیشتر کسب کنیم.

وی گفت: ما موفق شدیم طوری کار کنیم تا مسئولین باشگاه بتوانند با خیال راحت امورات تیم را پیگیری کنند، این موضوع خود جای خوشحالی دارد. تقریبا از هفته بیست‌ودوم وضعیت‌مان به نحوی شد که در لیگ ماندنی بودیم.

سرمربی گسترش فولاد همچنین افزود: البته اگر مصدومیت برخی از بازیکنان به وجود نمی‌آمد حتی موفقیت از این هم بهتر می‌شد.

کریمی با اشاره به اینکه داوری مسابقات امسال، بسیار سطح بالا و حرفه‌ای بود، گفت: بهترین سطح داوری را در تاریخ فوتبال کشور از دیدم.

وی گفت: باشگاه پا به پای ما آمد و از سازمان لیگ هم تشکر می کنم که برنامه ریزی خوبی داشتند، گرچه بعضی از مواقع فشردگی هایی بود، اما نمی شود خرده گرفت.

وی در خصوص تیم پدیده نیز گفت: پدیده، فصل گذشته فراز و نشیب های زیادی داشت و فردا، به دور از استرس سقوط، به فکر ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند خواهد بود.

وی گفت: هر دو تیم شناخت خوبی از هم دارند و مطمئنا بازی خوبی از سوی هر دو تیم شاهد خواهیم بود.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید