بازگشت حیدری به ترکیب ثابت استقلال

0
190


با توجه به مصدومیت وریا غفوری و دوری او از ترکیب آبی پوشان، وینفرد شفر یکبار دیگر از خسرو حیدری در پست دفاع راست تیمش استفاده می‌کند.

به نقل از مهر، وریا غفوری مدافع ملی پوش آبی پوشان هم در جریان تمرینات این تیم آسیب دید تا به جمع غایبان تیم شفر اضافه شود. با احتساب این بازیکن ملی پوش، تعداد غایبان استقلال در دیدار امروز این تیم به عدد ۵ می رسد. 

در غیاب این بازیکن ملی پوش، شفر چاره‌ای ندارد جز این که خلاء او را با یک ملی پوش سابق پر کرده و خسرو حیدری مدافع با تجربه استقلال را در ترکیب ثابت تیمش قرار دهد.

باتوجه به حضور حیدری در ترکیب ثابت و احتمال نیمکت نشینی سیدمهدی رحمتی کاپیتان اول آبی پوشان، بازوبند کاپیتانی استقلال هم امروز بر بازوی حیدری بسته خواهد شد. 

دیدار تیم های استقلال و سیاه جامگان از ساعت ۱۴:۴۵ امروز در مشهد برگزار می‌شود. 

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نه − پنج =