بازرسی از ۱۲۸ واحد خدماتی ارتباطات و فناوری اطلاعات


به گزارش خبرنگار مهر، نخستین مرحله طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط ۸ دستگاه عضو این طرح و با مدیریت و راهبری آنلاین در سراسر کشور روز گذشته انجام شد.


در اجرای این طرح و از میان واحدهای بازرسی شده ۴۶ پرونده تشکیل شده که پس از بررسی‌های دقیق کارشناسی اقدام قانونی به عمل خواهد آمد.


در این طرح که با رویکرد حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف ارتقاء سطح آگاهی مردم و فعالان حوزه ICT و کاهش تخلفات و جرایم اجرا شد ارائه‌دهندگان خدمات در ۴ محور رعایت تعرفه‌های ابلاغی مطابق با قوانین و مقررات، ارائه خدمات پشتیبانی مناسب به کاربران، بررسی وضعیت شبکه توزیع و فروش خدمات و ارائه سرویس با کیفیت مناسب، مورد ارزیابی قرار گرفتند.


این طرح در راستای تحقق تفاهم‌نامه همکاری پایش و کنترل سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات بین رگولاتوری و ۷ دستگاه حاکمیتی و نظارتی اجرا شد.


به گزارش مهر، اولین مرحله طرح پایش و نظارت بازار ICT با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا، سازمان فناوری اطلاعات، پلیس فتا ناجا و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در ۳۱ استان کشور اجرا شد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید