خانه اخبار روز اخبار اجتماعی بازتاب گسترده صحنه دیدار یک پرستار با فرزند خردسالش در جهان

بازتاب گسترده صحنه دیدار یک پرستار با فرزند خردسالش در جهان

۰
بازتاب گسترده صحنه دیدار یک پرستار با فرزند خردسالش در جهان

انتشار کلیپ تصویری کوتاهی از یک پرستار مرد عربستانی که هنگام بازگشت به خانه از فرزند خردسالش می خواهد تا از او دور شود، بازتاب گسترده ای در رسانه ها و‌ شبکه های اجتماعی داشته است.

«ناصر علی الشهرانی» پرستار بیمارستانی در شهر ریاض است و با بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا هستند، تماس دارد.

هنگامی که او پس از پایان شیفت کاری طولانی خود وارد منزل می شود، از کودک خردسالش که با خوشحالی به طرفش می آید، می خواهد که به او نزدیک نشود و در آغوشش نگیرد. اما وقتی با چهره متعجب و اندوهگین پسرش مواجه می شود، روی زمین می‌نشیند و گریه می کند.

این کلیپ کوتاه بارها در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و میلیون‌ها نفر با این پرستار عربستانی ابراز همدردی کردند.

به عقیده بسیاری این کلیپ، یکی از لحظات تأثیرگذار و غم انگیز دوران بحران کرونا در جهان را به تصویر کشیده است؛ لحظه ای که پدری از فرزند خردسالش می‌خواهد برای جلوگیری از احتمال انتقال ویروس کرونا، به او نزدیک نشود.

عربستان سعودی تاکنون ابتلای ۱۰۱۲ نفر به ویروس کرونا و مرگ ۳ نفر در این کشور را تائید کرده است.

مطلب قبلی نقشه شیطانی پسر همسایه برای زن جوان
مطلب بعدی بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶» با دستور ویژه‌ رئیس صدا و سیما
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید