اینستاگرام در حال تست قابلیتی برای ارسال مستقیم کامنت در صفحه اصلی است

0
135

اینستاگرام در حال تست قابلیتی برای ارسال مستقیم کامنت در صفحه اصلی است

حدود یک ماه پیش برای کاربران iOS اینستاگرام، قابلیت ارسال مستقیم کامنت ها در صفحه اصلی (فیدها) فراهم شد و حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده دارندگان دیوایس های اندرویدی نیز به زودی به این ویژگی مجهز می شوند. ظاهرا چند روز پیش و از طریق یک آپدیت درون سروری، این ویژگی برای بعضی کاربران اندرویدی منتشر شده است.

بنابراین اگر پیشتر مجبور بودید برای نظر دادن روی پست های بقیه ابتدا روی آیکون کامنت کلیک کنید و سپس دیدگاه تان را بنویسید، اکنون کافیست نظر خود را در جعبه جدیدی که پایین پست ها و با عنوان «Add a comment» ظاهر شده است (تصویر زیر) گزارش و به صورت مستقیم کامنت را ارسال کنید.

جدا از قابلیت ارسال مستقیم کامنت در فید، اینستاگرام در حال تست ویژگی های گوناگون بیشتری هم هست که در این مطلب می توانید آن ها را بخوانید. با توجه به تحقیقات بازاریابی دیجیتال «eMarketer» تا سال ۲۰۲۱ کاربران اینستاگرام ۳۰ درصد از کل کاربران شبکه های اجتماعی را تشکیل می دهد.

در حال حاضر این اپلیکیشن بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر روزانه دارد. بد نیست بدانید همچنان مشخص نیست که قابلیت «ارسال مستقیم کامنت ها در صفحه اصلی» چه زمانی به انتشار جهانی روی دیوایس های اندرویدی می رسد و باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم.

در بخش اپلیکیشن های دیجیاتو بخوانید:

چگونه اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال یا به صورت دائمی پاک کنیم؟

اینستاگرام از صفر تا صد؛ همه چیز در مورد شبکه اجتماعی محبوب ایرانی ها

[ad_2]

دیجیاتو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید