ایران یک پهپاد ناشناس دیگر را منهدم کرد/ لاشه پهپاد خارجی پیدا شد

سامانه‌های پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساعاتی پیش، بعد از شناسایی یک پرنده ناشناس در آسمان بندر ماهشهر آن را ساقط کردند.

اهالی شهر بندرامام خمینی از شنیده شدن صدای شدید شلیک‌ موشک خبر داده‌اند. هنوز دلیل انهدام این پهباد و وابستگی آن مشخص نیست.

بامداد جمعه سامانه‌های پدافندی مستقر در بندر ماهشهر پس از شناسایی یک پرنده ناشناس، فعال شده و آن را ساقط کردند.

همچنین بنا به گزارش تسنیم، این اتفاق  در حوالی بندر امام رخ داده و گفته می شود سامانه‌ای که به سمت پهپاد شلیک کرده، سامانه مرصاد بوده است.

هنوز منابع رسمی جزئیاتی از این ماجرا و اینکه پهپاد مذکور متعلق به کجا بوده است اعلام نکرده‌اند.

جزئیات شلیک موشک از پدافند بندر امام خمینی در دست بررسی است/مردم به شایعات توجه نکنند

در همین رابطه فرماندار شهرستان بندر ماهشهر، گفت: جزئیات شلیک موشک پدافندی از بندر امام خمینی بزودی اعلام می شود.

محسن بیرانوند در گفتگو با ایلنا، بیان داشت: صدایی که بامداد امروز مردم بندر امام خمینی شنیدند، یک اقدام کنترل شده پدافندی بود.

وی ضمن رد تمام شایعات مطرح شده گفت: جزئیات این اقدام بزودی و پس از مشخص شدن، اعلام خواهد شد.

وی در خصوص انتشار برخی اخبار مبنی بر سقوط یک فروند پهپاد، بیان داشت: بنده به عنوان نماینده عالی دولت و رئیس شورای تامین شهرستان، تا این لحظه در این خصوص هیچ اظهار نظری نکرده ام و منتظر آخرین نتایج تحقیقات هستیم تا بمحض دریافت، به اطلاع عموم برسانیم.

لازم به ذکر است که برخی رسانه های محلی، بدون ذکر منبع، خبر از سقوط یک فروند پهباد دادند که این موضوع هنوز توسط هیچ مسئولی تایید نشده است.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز در رابطه با این پهباد گفت: هم‌اینک لاشه این پهپاد توسط نیروهای مسلح از لای نیزارها  بیرون کشده شده و کارشناسان تحقیقات از آن را آغاز کرده‌اند.

این خبر در حال تکمیل است…

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید