»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   اگر به مقام مسلمان برخورده از او عذر می‌خواهم/ باکسی تعارف نداریم
۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۲۳:۳۶

اگر به مقام مسلمان برخورده از او عذر می‌خواهم/ باکسی تعارف نداریم


سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در بقالی محل مان نخواسته ام با بازیکنان تمدید کنم که به مسلمان برخورد است.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، حمیدرضا گرشاسبی در بخش دوم صحبت های خود با خبرنگاران درباره صحبت های مسلمان در خصوص عدم تماس با وی برای تمدید قرارداد واکنش نشان داد و گفت: مسلمان کجاست، اگر هنوز در چمن است به من بگویید تا جلوی چشمانم این صحبت ها را کند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه هافبک پرسپولیس عنوان کرده است تنها در رختکن حاضر شده اند و پیشنهاد داده اند اظهار داشت: در بقالی محل مان که به آنها پیشنهاد نداده ام در جمع بازیکنان اصلی که همه را کادر فنی و باشگاه می خواهند صحبت کردم و خواستم هر کسی می خواهد تمدید کند به باشگاه بیاید. می توانید از افشین پیروانی بپرسید که خودش چندین بار با بازیکنان مذاکره کرده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: من نمی دانم آنها چرا موقع پاداش نمی گویند به ما نگفتید تنها به تیم گفتید آن وقت همگی پاداش می گیرند و کسی نیست که بگوید من پول نمی گیرم چون شخصا به من نگفتید اما حالا که می گوییم همگی برای تمدید به باشگاه بیایید می گویند چرا شخصا نگفتید.

گرشاسبی در ادامه از خبرنگار مهر پرسید آیا مسلمان تنها این صحبت را کرده است، که به او گفته شد هافبک پرسپولیس عنوان داشته نه تنها با من صحبتی نشده با کمال کامیابی نیا و فرشاد احمدزاده هم گفتگویی نشده است.

وی در پاسخ اظهار داشت: اگر به مقام محسن مسلمان برخورده است من از ایشان عذرخواهی می کنم شاید نوع گفتار ما در شان و شخصیت او نبوده است اما توجه داشته باشید پرسپولیس هستیم و باید شان باشگاه حفظ شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص اینکه خودش شخصا وارد مذاکره با بازیکنان می شود گفت: هیات مدیره که فرصت ندارد با بازیکنان قراردادشان را تمدید و با آنها مذاکره کند.

گرشاسبی درباره اینکه مسلمان عنوان داشته با کمال میل حاضرم تمدید کنم و اینطور به نظر می رسد که باشگاه تمایلی به تمدید قراردادش ندارد تصریح کرد: واقعا نمی دانم آیا مشکلی با باشگاه دارد یا نه از خودش بپرسید. ما چندین بار گفته ایم بیایید تمدید کنید دیگر به چه زبانی بگوییم برای تمدید بیایند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتقاداتی که علیه نحوه مدیریت این باشگاه می شود تصریح کرد: ما یک مسئولیت تیمی پذیرفته ایم که ۴۰ میلیون هوادار دارد حتی اهانت هایش هم برایم لذت بخش است. هواداران فهیم هستند و اگر جایی دلشان به درد آمده حتما حق داشته اند.

وی در خصوص اعتراض هواداران پرسپولیس نسبت به قیمت تعیین شده توسط باشگاه برای بلیت بازی ها عنوان کرد: خوشبختانه توانستیم پس از کش و قوس های فراوان حق بلیت فروشی را در اختیار داشته باشیم کار بسیار سختی است تفاوت با آن زمان این است که حالا پول به دست آمده از این بلیت فروشی به جیب خودمان می رود. حالا ما می توانیم تدارکات فوق العاده ای برای تیم مان در نظر بگیریم در فوتبال روز دنیا هم هواداران هستند که باید باشگاه داری کنند.

گرشاسبی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه این باشگاه منتظر است تا تکلیف محرومیتش از حضور در نقل و انتقالات تابستانی مشخص شود و بازیکنانی که نمی خواهد رد کند، گفت: ورزشی هستم و با هیچ کسی تعارف ندارم، بعضی ها می گویند چرا اینقدر به تمرین می روی و به تیم نزدیک می شوی اما من آدمی نیستم که زیر و رو بکشم. با هیچ احدی هم تعارف ندارم.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

گروه Badboy و راز هم قسم شدن پسران و دختران ماجرای آزار و کتک زدن دختر ١٦ ساله سیرجانی یک هفته‌ای می‌شود که به پرونده‌ای جنجالی تبدیل شده است. پرونده‌ای که هنوز هم زوایای پنهان زیادی دارد و خیلی از معماها...
مهاجم سابق رئال مادرید برای عقد قرارداد با تیم فوتبال استقلال راهی تهران می‌شود. به گزارش ملکانه، امانوئل آدبایور، مهاجم توگویی سابق آرسنال٬ رئال مادرید و منچسترسیتی در آستانه پیوستن به تیم فوتبال استقلال تهران قرار دارد. گفته می‌شود یکشنبه آدبایور برای...
هر چقدر مدیران فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند، شرایطی را فراهم کنند که صدای اعتراض سرمربی تیم‌ملی فوتبال بلند نشود و هر چقدر هم که مصاحبه کنند و توضیح بدهند کی‌روش قطعا تا جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی است و...
عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...


  • فیلم سینمایی خانه دختر