اولیویرا: تاریخی ترین روز فوتبال تبریز را رقم زدیم/ برای این هواداران هر کاری انجام می دهم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پس از پیروزی ارزشمند تیمش مقابل الجزیره از عملکرد تمام شاگردانش تقدیر کرد.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرآنلاین؛‌ تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی تیم فوتبال تراکتورسازی پس از پیروزی ارزشمند تیمش مقابل الجزیره امارات در اولین گام بازی های آسیایی در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در مورد بازی گفت: «ما بازی های خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را با پیروزی ارزشمندی آغاز کردیم که قدم بزرگی برای تراکتور به شمار می رود. از تمام بازیکنانم راضی هستم. هواداران هم که مثل همیشه عالی بودند از ما به خوبی حمایت کردند. به جرات می گویم که تاریخی ترین روز فوتبال تبریز رقم خورد.»
او ادامه داد: «همین جا پرونده بازی های آسیایی را می بندیم و تمرکز خود را روی سه بازی حساس پیش رو در لیگ برتر می گذاریم. ما باید باید تمام همت و توان خود را برای دیدرا با تیم های نفت، استقلال و سپاهان به کار بگیریم تا خود را به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک کنیم. پس از آن هم برای ادامه بازی های آسیایی برنامه ریزی کنیم.»
اولیویرا ۶۶ ساله در مورد هواداران تراکتور گفت: «بدون هواداران هیجی نیستیم. من متعلق به همه آنها هستم و همه درخواست های آنها را اجرا می کنم.»
این مربی در واکنش به این سوال که آیا قرارداد خود را با تراکتور تمدید می کند با خیر گفت: «هنوز زود است که در ان باره صحبت کنیم. رد زمان مناسب در مورد این مسئله تصمیم گیری می کنم.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید