اولین گل استقلال با ضربه سر/ دفاع چپ ساخت و دفاع راست زد

0
106


گلی که وریا غفوری در دقیقه ۳۱ دیدار مقابل ذوب آهن به ثمر رساند، نخستین گلی بود که این تیم در این فصل با ضربه سر زد.

به نقل از مهر، اولین گل استقلال به تیم ذوب آهن که در دقیقه ۳۱ به ثمر رسید، بیست و چهارمین گل این فصل آبی پوشان بود و  البته نخستین گلی که آنها با ضربه سر در مسابقات این فصل لیگ برتر به ثمر رسانده بودند. 

هیچکدام از ۲۳ گل قبلی که آبی پوشان در رقابت های این فصل لیگ برتر به ثمر رسانده بودند با ضربه سر از خط دروازه حریفان رد نشده بود تا طلسم گلزنی با ضربه سر توسط مدافع کناری این تیم شکسته شود. 

نکته جالب دیگر این بود که پاس این گل توسط میلاد زکی پور مدافع چپ آبی ها ارسال شد و ضربه نهایی توسط وریا غفوری مدافع راست آنها زده شد.

دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن آخرین دیدار از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر بود که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولاد شهر آغاز شد.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

4 × 2 =