اولین کلیپ منتشر شده از لحظه ربوده شدن بنیتای ۸ ماهه

اولین کلیپ منتشر شده از لحظه ربوده شدن بنیتای ۸ ماهه

لحظه ربودن دختربچه 8 ماهه در مشیریه تهران+کلیپبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ ملکانه؛ این دختربچه هشت ماهه که بنیتا نام دارد در روز پنجشنبه ۲۹ تیر ۹۶ ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح ربوده شد.

ماجرا از این قرار بود که پدر بنیتا همراه دختر ۸ ماهه اش  سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه شان در منطقه مشیریه خارج شدند.

پدر دخترکوچولو در حالیکه خودرویش روشن بود پس از خارج شدن برای بستن در پارکینگ خانه از پراید پیاده شد و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مرد جوانی برای سرقت خودروی پراید وارد عمل شد.

سارق جوان به سرعت پشت فرمان خودروی پراید نشست و پس از حرکت به صورت دنده عقب وقتی وارد خیابان شد شروع به حرکت به سمت جلو کرد.

پدر بنیتا کوچولو که با دیدن این صحنه شوکه شده بود خود را به جلوی خودرویش انداخت و سعی داشت مانع سرقت خودرو و ربوده شدن کودک ۸ ماهه اش شود اما بی فایده بود و سارق جوان به سرعت پا به فرار گذاشت و پدر دختربچه روی زمین افتاد و  سارق ویراژ داد و با دختر ۸ ماهه‌ این مرد از محل گریخت.

در همین راستا کلیپی که توسط دوربین های مداربسته محل حادثه از  این لحظات به ثبت رسیده است را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

 گزارش‌ها حاکی از آن است که سارق خودروی سرقت کرده را در کنار خیابانی در پاکدشت رها کرده بود و این کودک تا زمان کشف در آن خودرو بوده و همانجا فوت کرده است.

 

کد ویدیو

 انتهای پیام/

کلیپ دزدیده شدن بنیتا دختر ۸ ماهه مقابل چشمان پدر

[ad_2]

اولین کلیپ منتشر شده از لحظه ربوده شدن بنیتای ۸ ماهه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید