7.7 C
Tehran
دوشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی اولین ناکامی تراکتور در نیمفصل دوم/بازی با سپاهان وقت جبران

اولین ناکامی تراکتور در نیمفصل دوم/بازی با سپاهان وقت جبران

دو برد اخیر در تبریز هواداران تراکتور را امیدوار کرده بود که دیگر شاگردان جلالی به راحتی در یادگار امام به هیچ تیمی امتیاز نمی دهند.

سایت گل-تراکتورسازی با پیروزی برابر پرسپولیس و گسترش فولاد یکی از معدود تیم هایی بود که از آغاز نیمفصل دوم شروع مقتدرانه ای را داشت. این اتفاق در صورتی رخ داد که آنها در نیمفصل اول نمایش چندان امیدوار کننده ای را در بازی های خانگی نداشتند اما دو برد اخیر  در تبریز هواداران تراکتور را امیدوار کرده بود که دیگر شاگردان جلالی به راحتی در یادگار امام به هیچ تیمی امتیاز نمی دهند. تا  دقیقه نود بازی امروز مقابل ذوب اهن هم تراکتورسازان رکورد صد در صدی پیروزی در نیمفصل دوم را در اختیار داشتند که یک دفع توپ اشتباه موجب شد برد را با تساوی تعویض کنند.

البته هفته بعد آنها مصاف فوق العاده حساسی را برابر سپاهان خواهند داشت. اگر سرما و برودت هوا اجازه پر شدن ورزشگاه یادگار امام را دهد قطعا جلالی کار ساده تری را برای شکست دادن میهمانش دارد. سرمربی تراکتورسازان هفته قبل در مصاحبه ای عنوان کرده بود کلید موفقیت در بازی های تبریز را تقریبا یافته است.به زعم او خیلی  از تیم ها با دفاع مطلق در یادگار امام ظاهر می شوند که سرمربی تراکتور  با تغییرات در نوع  بازی  این تیم توانسته تا حد زیادی آنتی تز این فوتبال را پیاده کند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید