اولین توییت محمد بطحایی پس از اخذ رأی اعتماد مجلس

اولین توییت محمد بطحایی پس از اخذ رأی اعتماد مجلس

اولین توییت محمد بطحایی پس از اخذ رأی اعتماد مجلسبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی ملکانه؛ بررسی برنامه کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم از روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه در مجلس شورای اسلامی آغاز شد و نمایندگان طی هشت جلسه علنی به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی  آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصاد و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، دادگستری، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، کشور، نفت، نیرو و ورزش و جوانان پرداختند.

مجلس پس از پنج روز بررسی وزیران پیشنهادی حسن روحانی، به ۱۶ وزیر کابینه اعتماد کرد  و سیدمحمد بطحائی با ۲۳۸ رای موافق، ۳۵ رای مخالف و  13 رای ممتنع  از مجموع ۲۸۸ رای  به عنوان وزیر آموزش و پرورش دولت دوازدهم انتخاب شد.

بعد از انتخاب بطحائی به عنوان وزیر آموزش و پروش  پستی را در صفحه توییتر خود منتشر و ابراز امیدواری کرد که امانت دار خوبی باشد.

سید محمد بطحائی در صفحه توییتر خود نوشت:

“خدمت به مردم بزرگترین افتخار است. خرسندم که مورد انتخاب و اعتماد رئیس جمهور، مجلس و فرهنگیان قرار گرفتم . امیدوارم امانت دار خوبی باشم.”

اولین توییت محمد بطحایی پس از اخذ رای اعتماد مجلس

انتهای پیام/

واکنش بطحائی به رأی اعتماد مجلس به وزیران پیشنهادی

[ad_2]

اولین توییت محمد بطحایی پس از اخذ رأی اعتماد مجلس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید