»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   اولویتم ماندن در پارس جنوبی جم است/ از چند تیم پیشنهاد دارم
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱:۱۷

اولویتم ماندن در پارس جنوبی جم است/ از چند تیم پیشنهاد دارم


بوشهر – سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خواستار حمایت مسئولان از این تیم شد و گفت: از چند تیم برای فصل بعد پیشنهاد دارم ولی اولویتم ماندن در پارس جنوبی جم است.

به نقل از مهر، مهدی تارتار عصر یکشنبه در نشست خبری بعد از دیدار تیم پارس جنوبی جم مقابل نفت تهران اظهار داشت: امروز بازی خوبی را انجام دادیم و به نتیجه خوبی نیز دست یافتیم.

وی اضافه کرد: در حالی که نیم فصل اول نتایج خوبی را کسب کرده بودیم، در نیم فصل دوم نتوانستیم آن روند نتیجه‌گیری را ادامه دهیم و خود را بدهکار هواداران می‌دیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بیان کرد: قبل بازی به بازیکنان گفتم باید با خاطره خوبی آخرین بازی خود را در شهر جم برگزار کنیم و خوشحالم که دل هواداران را شاد کردیم.

وی با تقدیر از اصحاب رسانه و خبرنگاران، افزود: امیدواریم این حمایت‌ها در سال‌های بعد هم ادامه داشته باشد. این تیم متعلق به جم و استان بوشهر است و باید حمایت‌ها ادامه‌دار باشد.

شرافتمندانه بازی کردیم

تارتار خاطرنشان کرد: بازی امروز یک بازی یک طرفه بود. تیم نفت به برد نیاز داشت و باز بازی کرد، هر تیمی باز بازی کند مقابل ما شکست می‌خورد و ما پیروز می‌شویم.

وی افزود: تیم ما امروز شرافتمندانه بازی کرد و با وجود اینکه از نظر مسائل مالی سختی‌های زیادی را کشیدند و سخت بود ولی کار بزرگی انجام دادند و نتیجه خوبی گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: خوشحالم که حقانیت خود را ثابت کردیم و به همه اثبات کردیم که شرافتمندانه بازی می‌کنیم و حق دیگر تیم‌ها هم برای ما بسیار مهم است.

وی ادامه داد: اگر من جای مالک باشگاه پارس جنوبی جم بودم با چنگ و دندان این بچه‌ها را حفظ می‌کردم، این بازیکنان کیفیت خود را به فوتبال کشور نشان داند و باید آنها را راضی کرد که در این تیم بمانند.

در برخی مسابقات بدشانس بودیم

تارتار تاکید کرد: تیم‌ها و بازیکنان بزرگ مقابل بازیکنان ما دست و پا بسته بودند و امیدواریم مشکلات بازیکنانمان حل شود تا در این تیم روند رو به رشد خود را ادامه دهند و امیدواریم به این بازیکنان رسیدگی شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در بسیاری از بازی‌ها بدشانس بودیم و نتوانستیم از موقعیت‌های خوب خود به خوبی استفاده کنیم ولی امروز نتیجه زحمت خود را گرفتیم.

وی اظهار داشت: امیدواریم بازی بعد را هم ببریم و در جدول به بالاتر صعود کنیم. زمینه برای استفاده از بازیکنان جوان و بومی پارس جنوبی جم فراهم است و از این ظرفیت استفاده می‌کنیم.

پارس جم حمایت شود

تارتار افزود: جوانان خوبی داریم که باید حمایت شوند و می‌توانند پله‌های ترقی را طی کنند و به رده‌های بالاتر برسند. تیم ما دوست‌داشتنی است و هواداران ما هم بافرهنگ هستند و تیم را مورد محبت خود قرار دادند و امیدواریم شرایط بهتری در سال‌های آینده برای هواداران فراهم شود.

وی ادامه داد: به واسطه حضور پارس جنوبی جم در لیگ برتر نشاط اجتماعی خوبی در استان ایجاد شده است ولی مسئولان باید حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: تیمی که هوادار دارد با تیمی که هواداری ندارد متفاوت است و باید قدر این هواداران را دانست.  این تیم باید در لیگ برتر حفظ شود و بدون حمایت نمی‌توان این تیم را حفظ کرد.

وی گفت: شغل ما مربی‌گری است و پیشنهادهایی دارم و اولویت من پارس جنوبی جم است. این تیم با حمایت مسئولان به اینجا رسیده است و امیدواریم دیگر مشکلات هم رفع شود.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر