8.4 C
Tehran
شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی اولادی:قسمت بود کبه مصدوم شود و من گل بزنم/گفته بودم بعد از...

اولادی:قسمت بود کبه مصدوم شود و من گل بزنم/گفته بودم بعد از گل اولم پشتک می زنم

قسمت بود کبه مصدوم شود و من به جای او بیایم تا اولین گلم را به هم بزنم، اما امیدوارم مصدومیت او جدی نباشد و هرچه زودتر به استقلال برگردد

سایت گل – مهرداد اولادی که موفق شد اولین گل خود با لباس آبی را برای استقلال به ثمر برساند و باعث صعود تیم جدیدش در جام حذفی شود در خصوص پیروزی مقابل کاسپین قزوین گفت:«تمام تیم‌هایی که به مصاف استقلال یا پرسپولیس  می‌آیند انگیزه زیادی دارند، کاسپین هم اگرچه یک تیم دسته دومی بود اما با همین انگیزه‌ای که داشت در طول مسابقه ما را اذیت کرد .با این حال مهم برد در این دیدار بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم .»

اولادی در خصوص اینکه مصدومیت کبه باعث ورودش به زمین شد، گفت:«مصدومیت کبه یک اتفاق فوتبالی بود. او دوست فوتبالی من است و برایش آرزوی سلامتی می‌کنم. قسمت بود کبه مصدوم شود و من به جای او بیایم تا اولین گلم را به هم بزنم، اما امیدوارم مصدومیت او جدی نباشد و هرچه زودتر به استقلال برگردد.»

وی در خصوص شادی بعد از گلش گفت:«قبلاً هم گفته بودم اولین گلم را که برای استقلال بزنم، پشتک می‌زنم. درست است که در این باره برخی‌ها انتقاد کردند که اولادی مقابل تیم دسته‌دومی پشتک زده، اما من خوشحالم که این کار را کردم چون می‌خواستم به وعده‌ای که  به هواداران داده بودم عمل کنم.»

 این بازیکن  که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده در ارتباط با گروه‌ استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت:« گروه ما نه سخت و نه آسان است ولی به نظرم استقلال مثل تمام ادوار گذشته می‌تواند موفق عمل ‌کرده و با سربلندی از گروه  خود صعود کند.»

 وی در پایان گفت:«از هواداران استقلال ممنونم که اینقدر خوب من را در جمع خودشان پذیرفتند. امیدوارم بتوانم برای استقلال بهترین بازی‌ها را انجام دهم تا آنها هم از بازی‌هایم رضایت داشته باشند.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید