اوج ایثار مادر، فرزند را از کام مرگ نجات داد

در حادثه تصادف رانندگی در محور اردبیل – نمین سه سرنشین این خودروی سنگین نجات یافتند؛ به طوری که مادر با فداکاری تمام فرزندش را از مهلکه مرگ نجات داد.

اردبیل نیوز: در این حادثه رانندگی که پیش از ظهر امروز و در محور اردبیل – نمین رخ داد، یک دستگاه تریلی که از جلفا عازم آستارا بود در ۷ کیلومتری اردبیل – نمین بعد از واژگون شدن پژو ۲۰۶ و برای برخورد نکردن با این خودرو تریلی به پل زیر‌گذر این مسیر پرتاب شد، به طوری که در یک معجزه واقعی خودرو در مابین ستون‌های دو پل قرار گرفت و هر سه سرنشین این خودروی سنگین با شکسته شدن شیشه جلویی از داخل خودرو به کنار جاده پرت شدند و در یک احساس مهربانانه و مادرانه مادر به شدت کودک را در آغوش گرفته و او را از مرگ حتمی نجات داد، اما خود مادر دچار شکستی از ناحیه سر، دست و پا شده است.

بعد از وقوع این حادثه در حالی که راننده سالم بود، کودک را به شدت در آغوش گرفت و اطرافیان با برقراری تماس با اورژانس آنها را در جریان این تصادف قرار دادند و مأموران نیز به سرعت در محل حادثه حاضر شده و مادر را که دچار شکستگی و جراحت شدیدی شده بود به بیمارستان بوعلی منتقل کردند.

هر چند پلیس راه در حال بررسی علل و عوامل این حادثه است، اما نظرات اولیه کارشناسی حکایت از مقصر بودن راننده پژو ۲۰۶ دارد که از مسیر خود واژگون شده و در لاین خودروی سنگین سبب این حادثه شده است.

براساس آخرین گزارش حال عمومی زن فداکار خوب گزارش شده، اما از چند ناحیه دچار شکستگی شده است.

نکته قابل توجه اینکه بعد از این حادثه چند ساعتی در این محور به دلیل حضور جرثقیل برای بیرون کشیدن خودروی سنگین از پلی که در آن سقوط کرده بود و به شکل معجزه‌آسا در ظرفیت پل، خودرو معلق مانده بود در حال کمک‌رسانی است که به همین دلیل گذر از این محور برای خودروهای سبک از اطراف این پل انجام می‌شود.

* کشته شدن راکب موتور‌سیکلت براثر تصادف

اردبیل نیوز: در حادثه رانندگی که در حوالی روستای فیروز‌آباد پارس‌آباد رخ داد براثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه موتور‌سیکلت راکب آن در دم جان سپرد.

هرچند علت این تصادف دردست بررسی است، اما با توجه به فصل کاری در شمال استان استفاده از موتور‌سیکلت در حمل و نقل عمومی رونق گرفته و شاهد تصادفات مکرر از همین نوع هستیم.

 

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید