اهانت به مقدسات اضمحلال شیاطین را سرعت می‌بخشد

دانشگاهیان اردبیل در اعتراض به هتک حرمت ساحت برخی از صحابه پیامبر مکرم اسلام و حضرت علی (ع) با صدور بیانیه‌هایی اعلام کردند که اینگونه اهانت‌ها سبب اضمحلال هر چه سریع‌تر شیاطین روزگار می‌شود.

اردبیل نیوز: در بیانیه‌ای که عصر امروز دانشگاهیان اردبیل صادر کردند با محکومیت حرکت شنیع سلفی‌ها و وهابیت در هتک حرمت به ساحت حجربن عدی صحابه رسول گرامی اسلام و حضرت علی (ع) این اقدامات و حرکت‌ها را نتیجه خیره‌سری استکبار جهانی و شیاطین روزگار اعلام شده است.

دانشگاهیان اردبیل در بیانیه خود اعلام کردند: در پشت پرده چنین ماجراجویی‌هایی بار دیگر چهره پلید و کریه مستکبران روزگار و عوامل فتنه‌انگیز آنها در منطقه مشاهده شد که به دنبال این ماجرای تلخ شاهد حمله بی‌رحمانه صهیونیسم به سوریه بودیم که چهره واقعی این حوادث را آشکار کرد.

جهاد دانشگاهی استان اردبیل نیز با محکوم کردن هتک حرمت به اماکن متبرکه مسلمانان تاکید کرد که توطئه شوم وهابیون با بصیرت و اتحاد امت اسلامی به ویژه برادران اهل تشیع و تسنن خنثی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این بیانیه با اشاره به روشن شدن تفکر شیطانی وهابیت و سلفی‌ها و جنایت‌های آشکار و پنهان آنها آمده است: حقد و کینه این گروه منحرف و آدمک‌های بی‌مغز این صحنه خیمه شب‌بازی استکبار ملعون به جایی رسیده است که ایادی تروریست خود را همچون گرگ‌های درنده روانه اماکن متبرکه و مورد احترام شیعه و سنی می‌کنند تا زمینه هتک حرمت اندوه‌بار به یاران باوفای نبی مکرم اسلام و حضرت علی (ع) را فراهم آورند.

ربودن پیکر مطرح حجربن عدی و به آتش کشیدن مزار شریف جعفر طیار در درجه اول دل همه ارادتمندان رسول گرامی اسلام را به درد آورد و در مرحله بعدی تأسف و تأثر جامعه بشری را رقم زد.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: این مزدوران وهابی باید بدانند که شیعیان، اهل تسنن و انسان‌های آزاده دنیا که با گوشت و پوست خود اعظم مصائب عالم یعنی شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) را درک کردند و اخبار اقدامات شنیع آل‌سفیان، آل‌امیه، آل‌زیاد و مروان و تاخت و تاز وحشیانه آنها را بر پیکر قدسی امام حسین (ع) شنیده‌اند با بصیرت کامل و حفظ اتحاد توطئه‌های شوم آنها را نقش بر آب می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید