انقلاب اسلامی سنت حسنه امام راحل(ره) است/ آذربایجان غربی نماد اتحاد و انسجام


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامرضا حسنی در پیامی به آیین معرفی استاندار جدید آذربایجان غربی که توسط حجت الاسلام فخری امام جمعه موقت ارومیه قرائت شد تاکید کرد: ما همگان وظیفه داریم این سنت الهی را حفظ و در راستای عزت اسلام و مسلمین حرکت کنیم.


امام جمعه ارومیه در ادامه این پیام، آذربایجان غربی را استانی مرزی و مهم برای نظام عنوان کرده و یادآور شده‌است: مردم غیور این استان مرزداران نظام جمهوری اسلامی هستند که به رغم وجود ادیان و اقوام مختلف در استان وحدت و همدلی بی‌نظیری در کنار هم زندگی می‌کنند.


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه تاکید کرده است: مردم آذربایجان غربی وفاداری خود را در عرصه‌های مختلف به ولایت فقیه و نظام نشان داده اند و همیشه بر عهد و پیمان خود با نظام و انقلاب استوار بوده اند.


حجت الاسلام حسنی در بخش دیگری از این پیام افزوده است: قربانعلی سعادت استاندار جدید آذربایجان غربی سابقه مدیریتی خوبی دارد که از این سابقه باید در راستای مدیریت بهتر استان استفاده کند.


قربانعلی سعادت که متولد روستای قره‌باغ در اطراف ارومیه است، در گذشته نیز به عنوان استاندار خدمت کرده به طوری که این فرد رکورددار کشوری خدمت‌رسانی در سمت استاندار است.


در ادامه استاندار جدید آذربایجان غربی معرفی و از خدمات استاندار پیشین با حضور مقامات کشوری و استانی قدردانی شد.


قربانعلی سعادت حدود ۱۵ سال به ترتیب در استان‌های آذربایجان غربی، قم و لرستان از سال ۶۹ تا ۸۴ خدمت کرده است


وی همچنین در دوره سازندگی و اصلاحات استاندار بود و از سال ۶۰ تا ۶۲ مدیریت جهاد سازندگی آذربایجان غربی را بر عهده داشته است.


سعادت سال ۶۴ به عنوان معاون امور استان‌های وزارت جهاد سازندگی منصوب شد و تا سال ۶۴ در این مسئولیت خدمت کرد.


وی از سال ۶۴ تا میانه‌های سال ۶۹ معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی بود و متعاقب این سمت، دوره ۱۵ ساله استانداری را آغاز کرد.


آخرین مسئولیت اجرایی وی چندی پیش و پس از روی کار آمدن دولت یازدهم با پذیرش مدیرعاملی منطقه آزاد تجاری ماکو آغاز شد و هم اینک در این مسئولیت مشغول به‌ کار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید