انفجار در شهریار / ۲ کشته و ۴ مصدوم

6
236

کارخانه رنگ در شهریار عصر دیروز ساعت ۱۷:۲۵ دقیقه در محدوده شهرک جعفریه به علت نامعلومی دچار انفجار شد.

اردبیل نیوز: فرمانده انتظامی غرب استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ،در خصوص انفجار عصر دیروز  گفت: این انفجار مربوط به کارخانه رنگ در منطقه شهریار بوده و بررسی‌ها برای علت این انفجار در کارخانه ادامه دارد.

سرهنگ اصلانی خاطر نشان کرد: اینگونه انفجارها در کارخانه‌های رنگ امری طبیعی است و در دفعات قبل نیز به علت وجود مواد شیمیایی چندین بار رخ داده است.

*علل وقوع حادثه نا معلوم است
حسین درخشان سخنگوی امدادو نجات هلال احمر با بیان این اینکه علت این آتش سوزی هنوز مشخص نیست، اظهار داشت: در حال حاضر نیروهای امداد و نجات با سگ های زنده یاب به همراه آتش نشان‌ها در محل حضور دارند.

وی افزود: همچنین آتش نشان‌های حومه جعفریه نیز به عنوان نیروهای کمکی در محل مستقر هستند.

همچنین فرماندار شهریار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص آتش‌سوزی دیروز کارخانه رنگ‌سازی در شهرستان شهریار اظهار داشت: آتش‌نشانان در حال اطفای حریق در این کارخانه بوده و تا‌کنون ۲ کشته و ۴ مصدوم در پی داشته است.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

6 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × 5 =